Προς το περιεχόμενο

Αναβαθμιση φεντερ στρατ μεξικο


aris 17561

Προτεινόμενες αναρτήσεις

φίλε, η συγκεκριμένη θέλει μόνο μαγνήτες, τιποτε άλλο (και αυτοι μόνο αν δεν σου αρέσουν οι μαμά).

τι σε ενδιαφέρει η αξία σε 20 χρόνια?

 

το περισσότερο που θα πάρεις και απιαστο οικονομικά ειναι να την δώρίσεις στο παιδί σου

HOME www.noiz.gr/index.php?action=media;sa=album;in=103

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 35
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

βρε παιδια ωραια μου τα λετε μπραβο...εχω μια ακομη αποροια... αυτην η κιθαρα σε 20 χρονια απο τωρα θα ειναι ας πουμε 32 ετων...θα εχει καποια αλλη αξια ? εννοω συλλεκτικη , η δεν ξερω κι εγω πως τα λενε... η επειδη ειναι μεξικο δεν παει ετσι ? ας πουμε λεμε εχω μια φεντερ του 73 και κανουν ολοι ουαου... τωρα με αυτην σε καμποσα χρονια θα υπαρχει κατι τετοιο η μπα...

 

ουτε για πλακα.

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οχι νταξει βρε παιδια δεν εννοω σε οικονομικο τομεα... εννοω ... πως να το πω... δηλαδη οτι καποιος που θα μπει στο σπιτι μου ρε παιδι μου να πει πωπω... ωραιο κιθαρακι... ποσο καιρο την εχεις ? 25 χρονια ? κτλ... οχι με την ενωοια την οικονομικη... αλλα οτι θα εχει μια παικτικη αξια... δεν ξερω αν με νιωθετε... προσπαθω να το περιγραψω... δηλαδη οτι θα ειναι μια κιαθαριτσα που θα θες να εχεις... οχι για να εχεις μια ακομα αλλα επειδη κατι θα λεει... δυσκολευομαι να το πω αλλιως... οποτε μαλλον θα πρεπει να ανοιξω ενα αλλο θεμα με τιτλι αναβαθμιση σε squier strat γιατι αφου δεν εγινε στην μεξικο πρεπει να την κανω στην squier... σε αυτην δεν εχω αλλαξει ουτε μαγνητες... εχουμε πολυ δουλεια...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

... οχι για να εχεις μια ακομα αλλα επειδη κατι θα λεει... δυσκολευομαι να το πω αλλιως...

Tι θα λέει μετά τόσα χρόνια...είμαι μία μεξικάνα που ντύθηκα αμερικάνα, αλλά δεν με πιστεύει κανένας...αυτό θα λέει όσα χρόνια και να περάσουν...

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Tι θα λέει μετά τόσα χρόνια...είμαι μία μεξικάνα που ντύθηκα αμερικάνα, αλλά δεν με πιστεύει κανένας...αυτό θα λέει όσα χρόνια και να περάσουν...

 

χα χα χα αν ηταν αμερικανα θα επαιρνε αξια ? τσ τσ τσ προκαταληψεις...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

χα χα χα αν ηταν αμερικανα θα επαιρνε αξια ? τσ τσ τσ προκαταληψεις...

Ήδη έχει...ένα μεξικάνικο με ένα αμερικάνικο έχει την ίδια (οικονομική) αξία? Το serial number...φυγείν αδύνατον ;D

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ήδη έχει...ένα μεξικάνικο με ένα αμερικάνικο έχει την ίδια (οικονομική) αξία? Το serial number...φυγείν αδύνατον ;D

Πλακα πλακα αμα ειναι τυπωμένο μεχρι και gibson την κανεις! ;D ;D 

www.mario-art2.blogspot.com

www.mario-art.blogspot.com

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

χα χα χα αν ηταν αμερικανα θα επαιρνε αξια ? τσ τσ τσ προκαταληψεις...

 

οχι.

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου