Προς το περιεχόμενο

Vartanis- Γουσταρω


Χάρης Ο

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Το συγκεκριμενο κομματι θα ηθελα να το ακουσετε και να παρω γνωμες. Υπαρχει σε αλλο ποστ αλλα για αλλο λογο, εδω θα ηθελα την κριτικη σας σαν συνθεση. Οι κιθαρες ειναι γραμενες προχειρα στον δικο μου τονο αλλα οπως εχω γραψει ψαχνω για τραγουδιστη γιατι η δικη μου φωνη δεν μου αρεσει (αυτην εχω τι να κανω).

Πρώην VARTANIS 🙂

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 24
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εγω νομιζα στην αρχη οτι ηταν ο καρβελας ;D

Παντως ειναι πιασαρικο κοματι.Λιγο η φωνη θελει δουλεια νομιζω.

Ας μιλησουνε περισσοτερο αλλοι πιο ειδικοι στην ροκ και στην κιθαρα.

Εχθρός τού κέρδους είναι ή αντοχή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχαριστω φιλε που μου εγραψε δυο κουβεντες.Τωρα το Καρβελας να το παρω σαν βρισια η σαν ευχη(πλακα κανω).Θα ηθελα και τα αλλα παιδια, να μου γραψουν την αποψη τους, αφου αντεξαν και το ακουσαν, για να ξερω κατα που βαδιζω.

Πρώην VARTANIS 🙂

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αγαπητε Vartanis ,λυπαμαι αλλα αυτο που ακουσα ηταν απαισιο.... :( :( :(

κατα την ταπεινη μου γνωμη βαδιζεις σε λαθος μονοπατι...  :-\

καλη τυχη... ;D ;D ;D

2+2=5

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φίλε μου, αυτό το πράγμα ήταν ένα μιξ απο παλιά ελληνικά 80s με ψευτορόκ στοιχεία και όλο αυτό σε εκτέλεση πίστας. Σαν να το άκουγα σε πανηγύρι.

Το ίδιο το κομμάτι δεν έχει τίποτα, είναι μια χαρά για το στύλ του, απλά το προσεγγίζεις λάθος. Μια πιο σύγχρονη ενορχήστρωση, με καλά παιγμένες κιθάρες, κανένα συνθ και μπιτάκι της προκοπής και σαφώς μια καλύτερη φωνή, θα δείξει αλλιώς και θα μπορεί να γίνει πιο ...αγαπητό στον κόσμο... IF YOU KNOW WHAT I MEAN...  ;D ;D ;D

Χωρίς καμμία επιθετικότητα αυτά που σου λέω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εδω θέλει ή Σταμάτη Γαρδέλη ή Πάνο Μιχαλοπουλο ή Στάθη Ψάλτη.Αν βάλεις μέσα και το στίχοι άνετα θα μπορούσες να το πετάξεις σε μια επιθεώρηση των ηθοποιών που ανέφερα.Αφού ταινία με τον Δαλιανίδη πλέον λίγο δύσκολο να κάνεις.

 

Υ.Γ.ΜΕ θύμισε την ταινία με τον Ψάλτη και την Καιτούλα πάνω στην μηχανάρα που πετούσε.Πολύ καλτιές πράματα.Αν αυτό ήθελες να προσεγγίσεις το πετυχαίνεις άψογα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εδω θέλει ή Σταμάτη Γαρδέλη ή Πάνο Μιχαλοπουλο ή Στάθη Ψάλτη.Αν βάλεις μέσα και το στίχοι άνετα θα μπορούσες να το πετάξεις σε μια επιθεώρηση των ηθοποιών που ανέφερα.Αφού ταινία με τον Δαλιανίδη πλέον λίγο δύσκολο να κάνεις.

 

Υ.Γ.ΜΕ θύμισε την ταινία με τον Ψάλτη και την Καιτούλα πάνω στην μηχανάρα που πετούσε.Πολύ καλτιές πράματα.Αν αυτό ήθελες να προσεγγίσεις το πετυχαίνεις άψογα.

 

Ρόδα τσάντα και κοπάνα σε κόβω εσένα  ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχαριστω παιδια, αψογοι.Δημοκρατια εχουμε(Wow!), δεν ζητησα χαιδεμα στα αυτια.Γνωμες.Παντα καλοπροαιρετα.Ευχαριστω και παλι για τον χρονο σας.

Πρώην VARTANIS 🙂

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

harisz

 

Τις έχω δεί όλες τις 80λες τις δικές μας του Δαλια του μέγιστού.Αφού όταν βρήκα σελιδα με live streaming ταινιών απο τις πρώτες που έβαλα ήταν ρόδα τσάντα κ κοπάνα.Όπως και να το κάνεις είναι θείλα η φάση τους.Χίμα στο κύμα και καίλα όλη την ώρα.Αυτά τα γουστάρω.Τις ατάκες μετά που τις βάζεις.Σενάριο δεν υπήρχε αλλά ατακολόγιο.Τελείως ότι νανε...

 

Vartanis μπέρδεψες το θέμα.Εδώ γράφουμε για το κομμάτι σου και όχι για την ποιότητα που διαπίστωσες....ΜΕ όλο το συμπάθειο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καταρχας καλως ηρθες στο noiz!  :) Το κομματι μου θυμησε κατευθειαν καποια παλια τραγουδια του Ρακιτζη! Η φωνη δε μου αρεσε για να πω την αληθεια, αλλα η μουσικη ειναι ευθυμη και ευχαριστη! Αν εβγαινε σε CD δε θα το αγοραζα, αλλα αν το ακουγα σε ραδιοφωνο δε θα αλλαζα σταθμο! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου