Προς το περιεχόμενο

Bach VS Vintage VS Squier Strat guitar


mick77

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εχω ακουσει πολλα για τις Bach και Squier εδω στο νοιζ και οι vintage εκαναν ενα come back με πολλα υποσχόμενα μοντελα τοσο αισθητικα οσο και παικτικα .Ποια ειναι η αποψη σας?

πχ

http://www.bachmusik.com/en/bach-bst-mar-cr-relic_p1301

 

http://www.dv247.com/guitars/vintage-v6-icon-electric-guitar-distressed-woodstock-white--35381

 

http://www.dv247.com/guitars/squier-strat-%28rosewood%29-electric-guitar-metallic-red-rosewood-neck--13524

 

 

Τιμες ειναι ιδιες σχεδον

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Διαλέγω τη squier από κεκτημένη ταχύτητα  ;D

Θέλουμε να καταλήξουμε κάπου ή κουβέντα να γίνεται?

www.mario-art2.blogspot.com

www.mario-art.blogspot.com

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Διαλέγω τη squier από κεκτημένη ταχύτητα  ;D

Θέλουμε να καταλήξουμε κάπου ή κουβέντα να γίνεται?

 

Ριξτε την ψηφο σας παρακαλω....... ;D το ξεχασατε.Βασικα εχω μια στρατ usa και μια Mexico και σε κατι κουβεντες που ειχα με φιλους ολοι θελουν να παρουν μια απο τις 3 χωρις να ξερουμε το γιατι ομως .Ετσι λοιπον αποφασια να κανω μια ψηφοφορια ωστε να δω τι θα παρουμε... ;D Ομως περα απο αυτο το σκεφτηκα και σαν οδηγο για οποιον θελει να παρει μια φτηνη στρατ αφου στο φορουμ εχει γινει πολλες φορες αυτη η ερωτηση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ριξτε την ψηφο σας παρακαλω....... ;D το ξεχασατε.Βασικα εχω μια στρατ usa και μια Mexico και σε κατι κουβεντες που ειχα με φιλους ολοι θελουν να παρουν μια απο τις 3 χωρις να ξερουμε το γιατι ομως .Ετσι λοιπον αποφασια να κανω μια ψηφοφορια ωστε να δω τι θα παρουμε... ;D Ομως περα απο αυτο το σκεφτηκα και σαν οδηγο για οποιον θελει να παρει μια φτηνη στρατ αφου στο φορουμ εχει γινει πολλες φορες αυτη η ερωτηση.

1.Την εριξα ;D

2. Εχεις 2 στρατ και σου λειπει μια τριτη?

3. Την squier την βρισκεις να την δοκιμασεις ;)

www.mario-art2.blogspot.com

www.mario-art.blogspot.com

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1.Την εριξα ;D

2. Εχεις 2 στρατ και σου λειπει μια τριτη?

3. Την squier την βρισκεις να την δοκιμασεις ;)

 

3.Σε αυτο εχεις δικιο,

2.Ποτε δεν ειναι αρκετες!!!! ;D

 

Λογικα δεν με βλεπω να παιρνω αλλη στρατ αφου ειμαι καλημενος και κολλημενος με αυτες που εχω απλα πιστευω οτι μπορουμε με τις αποψεις και την ψηφοφορια να βοηθησουμε καποιους αλλους..και ποιο πολυ τους φιλους μου....... ;D ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

....Ητανε μια φορα μια αμερικανα ,μια μεξικανα , μια γιαπωνεζα, μια κινεζα , μια τσεχα(?)  και .... ....μα καλα ,που ειναι ο ποντιος? ;D

 

 

Παω για υπνο! 8)

www.mario-art2.blogspot.com

www.mario-art.blogspot.com

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου