Προς το περιεχόμενο

fender ''the twin'' με κοκκινα κουμπια


Προτεινόμενες αναρτήσεις

και πετα 2JBL(τα... πορτοκαλια) και αντε γεια. Στο 10 θα βαρας.

 

οχι ακριβως..... τα πορτοκαλια JBL d120f (100 watt) ειναι υπεροχα αλλα δεν εχουν ουτε για πλακα το wattage των EVM12L (τα οποια ειναι 200 watt) και  φυσικα των Delta Pro (400 watt),αν ειναι να βαρας για πολυ ωρα στο φουλ τα Delta Pro ειναι πολυ καλυτερα και φυσικα φθηνοτερα ,ασε που πορτοκαλια JBL ειναι απιστευτα δυσκολο να βρεις . ;)

 

ο Σουκας παντως ΟΡΚΙΖΕΤΑΙ στα EV.... :) (φαντασου τι χαρα θα εκανε αν στον καιρο του υπηρχαν και τα Delta Pro ... :) ),ειχα καποτε μιλησει μαζι του σε ενα στουντιο και μου ειχε πει οτι καλα τα JBL αλλα τα EV εχουν "αλλο" σκασιμο... ;) & φυσικα εχει δικιο.

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 56
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Παιδια  σας ευχεριστω πολυ για ολες αυτες τις πολυ χρισημες πλυροφοριες.Σας αφιερωνω ενα βαρυ τσαμικο που τραγουδαω σε ενα πανηγυρι.ΣΠΕΣΙΑΛ............

ΤΟΥΤΗ_ΓΗΣ.mp3

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να με συμπαθατε για το off-topic αλλα πρωτη φορα ακουσα Purple Haze με τουμπερλεκι  ;D ;D

 

Εγραψε!!  ;D

 

Συντροφε και συνκαλλιτεχνη Μαρμελακι, αν ζουσε ο Μπετοβεν στις μερες μας και επαιζε κιθαρα.....τον ειχαμε ξεσκισει  ;D  Θα τον ειχαμε κανει να πεταξει το παπιγιον του και να περασει τις χορδες του γραβατα. Ο αχρειος.... :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συντροφε και συνκαλλιτεχνη Μαρμελακι, αν ζουσε ο Μπετοβεν στις μερες μας και επαιζε κιθαρα.....τον ειχαμε ξεσκισει  ;D  Θα τον ειχαμε κανει να πεταξει το παπιγιον του και να περασει τις χορδες του γραβατα. Ο αχρειος.... :D

 

Παντως, προς αποφυγη παρεξηγησεως, δεν ειπα οτι δεν μου αρεσε  ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οχι ακριβως..... τα πορτοκαλια JBL d120f (100 watt) ειναι υπεροχα αλλα δεν εχουν ουτε για πλακα το wattage των EVM12L (τα οποια ειναι 200 watt) και  φυσικα των Delta Pro (400 watt),αν ειναι να βαρας για πολυ ωρα στο φουλ τα Delta Pro ειναι πολυ καλυτερα και φυσικα φθηνοτερα ,ασε που πορτοκαλια JBL ειναι απιστευτα δυσκολο να βρεις . ;)

 

ο Σουκας παντως ΟΡΚΙΖΕΤΑΙ στα EV.... :) (φαντασου τι χαρα θα εκανε αν στον καιρο του υπηρχαν και τα Delta Pro ... :) ),ειχα καποτε μιλησει μαζι του σε ενα στουντιο και μου ειχε πει οτι καλα τα JBL αλλα τα EV εχουν "αλλο" σκασιμο... ;) & φυσικα εχει δικιο.

Τωρα που το σκεφτομαι για τα EVM12L & τα Δπρο δε θα σε δεσμευσει αυτο ωστε να εισαι φλατ στις ρυθμισεις? ;)(με πολλα + αλλα και με μειον οτι "χανεις" τη γοητεια του ρυθμιζην.)

'Η ΤΑΝ 'Η ΕΠΙ ΤΑΝ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παντως, προς αποφυγη παρεξηγησεως, δεν ειπα οτι δεν μου αρεσε  ;)

 

Οχι βρε δεν σε παρεξηγησα.  ;)

Καταλαβα το χιουμορ σου και μου αρεσε. Δεν το ειχα δει, χτες το ειδα και ειπα να κανω και γω το δικο μου χιουμορακι.

Πραγματι αυτη η μαλακια (ντραμ μασιν λεει απ εξω οτι ειναι....λεει τωρα αυτος!!) σαν τουμπερλεκι ακουγεται.

Μου το χουν πει και αλλοι :D

Τυχαιο?? Δεν νομιζω!!  ;D

 

 

Φιλακια  :-*

Θωμας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου