Προς το περιεχόμενο

Torque Key Review


hwept

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ως προς το τελικό ηχητικό αποτέλεσμα το Torque Key πώς το βρίσκεις σε σχέση με τα drumdial/tension watch?

 

Εγω που ειμαι τεμπελης και οχι της υπομονης για να βγαλω το ιδιο αποτελεσμα στα δικα μου τυμπανα με το tw θελω περιπου 3πλασιο χρόνο και αρκετα περισσοτερη προσπάθεια (σκυψε να διαβασεις ενδειξεις...)

 

Αυτο που λεω ειναι οτι το torque key ειναι φτηνο & γρηγορο. Η δουλεια γίνεται και με το tension watch, και με το torque key και βεβαια με το αυτι.

 

Αυτο που ειπε ο chambeast οτι αν οι βιδες δε γυρνανε σωστα, τα αποτελεσματα δε θα ειναι ΟΚ, εχει βαση φαντάζομαι, αλλα στα δικα μου τυμπανα δουλεψε μια χαρα.

Ευχαριστως ναι, αλλα....ΟΧΙ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το καλό με το torque είναι ότι δεν χρειάζεται να βγάλεις το τύμπανο από την θέση του ή αν το κουνήσεις. Από την άλλη αν αλλάξεις δέρματα έτσι κι αλλιώς το βγάζεις και το βάζεις σε flat επιφάνεια οπότε περι ορέξεως!  ;)

 

hwept σε τι χρωματάκι τα έχεις τα masters?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου