Προς το περιεχόμενο

Διαχείριση Θυμού


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Πολλή ανάλυση για την πιο ειλικρινή εκδήλωση του ανθρώπου... Όλοι μας εάν δούμε στο δρόμο κάποιον να πατάει μια μπανανόφλουδα, να ρίχνει μια "ζεϊμπεκιά" και στο τέλος να σαβουρώνεται, θα γελάσουμε, κι αργότερα -ίσως- θα αναλογιστούμε ότι μπορεί και να χτυπούσε ο άνθρωπος. Παίδες μην ξεχνάτε να γελάτε, δε θα χαλάσει δα και το στυλ σας! :lol: :lol: :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 43
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Πολλή ανάλυση για την πιο ειλικρινή εκδήλωση του ανθρώπου... Όλοι μας εάν δούμε στο δρόμο κάποιον να πατάει μια μπανανόφλουδα' date=' να ρίχνει μια "ζεϊμπεκιά" και στο τέλος να σαβουρώνεται, θα γελάσουμε, κι αργότερα -ίσως- θα αναλογιστούμε ότι μπορεί και να χτυπούσε ο άνθρωπος. Παίδες μην ξεχνάτε να γελάτε, δε θα χαλάσει δα και το στυλ σας! :lol: :lol: :lol:[/quote']

 

Έτσι ε;

Τρελαίνομαι γι' αυτά τα δείγματα ανωτερότητας. Υποθέτω ότι δεν θα είχες πρόβλημα να μάθαινες ότι κάποιος γελάει εις βάρος σου φίλε Dr. Rythm, ειδικά αν ήσουν σε μία παρέα με ωραίες κοπέλες. Που τα πουλάτε αυτά ρε λεβέντες; :) :) :) :)

Reading The Fucking Manual

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολλή ανάλυση για την πιο ειλικρινή εκδήλωση του ανθρώπου... Όλοι μας εάν δούμε στο δρόμο κάποιον να πατάει μια μπανανόφλουδα' date=' να ρίχνει μια "ζεϊμπεκιά" και στο τέλος να σαβουρώνεται, θα γελάσουμε, κι αργότερα -ίσως- θα αναλογιστούμε ότι μπορεί και να χτυπούσε ο άνθρωπος. Παίδες μην ξεχνάτε να γελάτε, δε θα χαλάσει δα και το στυλ σας! :lol: :lol: :lol:[/quote']

 

Έτσι ε;

Τρελαίνομαι γι' αυτά τα δείγματα ανωτερότητας. Υποθέτω ότι δεν θα είχες πρόβλημα να μάθαινες ότι κάποιος γελάει εις βάρος σου φίλε Dr. Rythm, ειδικά αν ήσουν σε μία παρέα με ωραίες κοπέλες. Που τα πουλάτε αυτά ρε λεβέντες; :) :) :) :)

 

υτό είναι το προβλημα σας ότι δίνετε πολύ σημασια στο τι λένε οι υπόληποι για εσάς. Ηρεμήστε. Αν κάθεσε να ασχολήσε με το τι λέει ο καθένας για το ατομο σου θα τρελαθήτε

τύχη ευνοεί τους τολμηρούς

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βασικά παίδες "ίχνη" και καλά "φάρσας" που όμως έχουν ΣΥΝΕΠΕΙΕΣ για συνανθρώπους μας περνάνε πλέον στην καθημερηνοτητά μας όπως τα μακ ντόναλντς προ δεκαπενταετίας. "Κάποιοι" προφανώς διαδίδουν και "περνάνε" τέτοια μυνήματα διαρκώς στην κοινωνία (κακούργααααα :lol: ) σε μια κοινωνία που σήμερα όλοι θέλουν να έχουν τον πισινούλη τους καλυμμένο και στην άκρη του μυαλού τους ότι ποτέ και καλά ποτέ δεν θα συμβεί τίποτε σε αυτους. Τες πα ώς ανέκδοτο αντιμετωπίστηκε ΘΕΛΩ να πιστεύω το παραπάνω. Το είχα λάβει και εγώ e-mail την περασμένη βδομάδα. Μια ματιά του έριξα και το προσπέρασα. Δεν έχει κάτι να γελάσεις. Εδώ συμβαίνουν τα ΙΔΙΑ ακριβώς πράγματα στην πραγματικότητα με παραλλαγές σε όλους μας και ΔΕΕΕΝΝΝΝ ΜΙΛΑΕΙ ΚΑΝΕΙΣ! Πόσες φορές έκανε λάθος ο ΟΤΕ στο λογαριασμό σας? Πόσο περιμένετε να έρθει ένα δέμα από το εξωτερικό? Πόσες φορές πέσατε θύματα παρεξηγήσεων με Δημόσιους και μή φορείς? Αναρωτηθήκατε ποτέ πόσο σας κόστισαν και σας κοστίζουν όλα αυτά? Μάλιστα στην άκρη του εγκεφάλου μας υπάρχει και η απάντηση σιγά μωρέ μην πάω να μπλέξω, εγώ θα βγάλω το φίδι? Ρε τι έπαθε ο ανθρωπάκος, κοίτα ρε τι τού κατσε του τύπου πχ. και παίδες είναι πράγματα που τα λέμε ΓΙΑΤΙ ΤΑ ΒΛΕΠΟΥΜΕ καθημερινά. Παρ' αυτα και επειδή το τρέξαμε πολύ το θέμα, εγώ προτιμώ να γελάω με ανέκδοτα του τύπου:

Πάει ένας τύφλα στο μεθύσι σε ένα μπαράκι.

Βάλε ένα διπλό λέει στην μπαργούμαν.

και μεταξύ μας της λέει πως είσαι έτσι? Σαν ανάποδο γαμώτο!

Είσαι μεθυσμένος ρε του λέει! Δε βλέπεις τη τύφλα σου

Ναι της κάνει αλλά άυριο το πρωί δε θα μαι....

In Fender Strat we trust!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε, μην το παίρνεται τόσο τις μετρητοίς....

 

Σίγουρα, ο οποιοσδήποτε θα έχει γελάσει με κάτι που στην συνέχεια σκέφτεται πώς θα ένιωθε στην θέση του....

 

Ούτως ή άλλως η ιστορία πρέπει να είναι φανταστική άρα κανείς δεν πληγώθηκε...

 

Στην τελική αν δεν γελάσεις σκέψου πόση φαντασία χρειάστηκε για να γραφτεί η ιστοριούλα.... :D

Time is just a fraction of the sine.......

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολλή ανάλυση για την πιο ειλικρινή εκδήλωση του ανθρώπου... Όλοι μας εάν δούμε στο δρόμο κάποιον να πατάει μια μπανανόφλουδα' date=' να ρίχνει μια "ζεϊμπεκιά" και στο τέλος να σαβουρώνεται, θα γελάσουμε, κι αργότερα -ίσως- θα αναλογιστούμε ότι μπορεί και να χτυπούσε ο άνθρωπος. Παίδες μην ξεχνάτε να γελάτε, δε θα χαλάσει δα και το στυλ σας! :lol: :lol: :lol:[/quote']

 

Έτσι ε;

Τρελαίνομαι γι' αυτά τα δείγματα ανωτερότητας. Υποθέτω ότι δεν θα είχες πρόβλημα να μάθαινες ότι κάποιος γελάει εις βάρος σου φίλε Dr. Rythm, ειδικά αν ήσουν σε μία παρέα με ωραίες κοπέλες. Που τα πουλάτε αυτά ρε λεβέντες; :) :) :) :)

 

Σε κανένα δεν τα πουλάω "φίλε" Wow!, πρώτος εγώ θα γελάσω αν αυτό που κάνει τους άλλους να γελάνε -ακόμα κι αν είναι ωραίες κοπέλες- είναι όντως:

1) καλό αστείο και

2) κομμάτι του χαρακτήρα μου που το έχω αποδεχτεί

 

Θα επαναλάβω ότι η ανάλυση σε θέματα γέλιου είναι μάταιη, αν δεν μπορείς να εκτιμήσεις ένα καλό αστείο σε βάρος σου. Εγώ , π.χ. είχα φάει κάποτε ένα μπαγιάτικο ουζοκούλουρο στο δόξα πατρί, μπροστά σε όλο το σχολείο, από απόσταση 10 μέτρων, κι είναι από τα πιο αστεία σκηνικά που έχουν γελάσει άνθρωποι σε βάρος μου.

 

Επαναλαμβάνω, το γέλιο δε χαλάει το στυλ! Αυτά προς ώρας. :lol: :lol: :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μήπως κάνουμε μεγάλο θέμα για κάτι που δεν είναι τόσο τραγικό; Αν είναι να παίρνουμε στα σοβαρά οτιδήποτε διακωμωδεί μια κατάσταση τόσο φανερά, τότε θα πάψουμε να έχουμε αίσθηση του χιούμορ.

 

Σαφώς και δεν είπε κανείς ότι πρέπει να επικροτούμε τέτοιες συμπεριφορές αλλά ας μην είμαστε και τόσο εύθικτοι. ¶λλωστε, δεν υπάρχει περίπτωση να γίνει κάτι τέτοιο με τις διάφορες υπηρεσίες τηλεπικοινωνιών. Γιατί να μην απευθυνθώ στον ΟΤΕ φίλε eye, πρέπει να αφήσω τον οποιονδήποτε να με ενοχλεί; 8)

Yes it is!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νομίζω οτι όπως γελάμε με μια ταινία ή με ένα βιβλίο που συμβαίνουν αντίστοιχα σκηνικά, έτσι γελάμε και μ'αυτό. Δε νομίζω οτι κανένας απο εμάς θα γούσταρε να είναι στη θέση των "θυμάτων" και ούτε πιστεύω οτι κανένας θα έκανε τέτοια μεγάλη φάρσα σε δυο αγνώστους. Θα ήθελε κανείς να είναι στη θέση της μικρής Αννούλας?? (της γνωστής απ'τα ανέκδοτα!) παρόλα αυτά όλοι γελάμε όταν τα ακούμε!

Free thinkers are dangerous...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα ήθελε κανείς να είναι στη θέση της μικρής Αννούλας?? (της γνωστής απ'τα ανέκδοτα!)

 

Lol, απίστευτο, ακριβώς αυτό ήθελα να γράψω χθες αλλά είχα ήδη πέσει για ύπνο, και σιγά μη σηκωνόμουνα για να το postάρω :):D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε παιδια ειμαι πολυ αφελής που γελασα διαβαζοντας ενα ανεκδοτο και δεν εκανα ολη αυτη την φιλοσοφια;

δηλαδη σε καθε ανεκδοτο πρεπει να ερχομαστε στην θεση του..γερμανου..του ποντιου..και του ελληνα ή στην θεση του τοτου; :roll:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου