Προς το περιεχόμενο

Στρατός, στριφτό και φραπές


Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 39
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

Καλα μη νομιζεις οτι και η δικη μας γενια ηταν καλυτερη 3 στους 4 γνωστους μου "τρελλοι" εχουν δηλωσει και δεν πηγαν στρατο..

 

Απο εκει και περα και εγω το θεωρω ΧΥΔΑΙΟ να μη παει καποιος στρατο αλλα για ΑΛΛΟ λογο...ειναι ΧΥΔΑΙΟ επειδη για καθε ωρα που ΔΕΝ πηγαινει αυτος στρατο..ΕΠΙΒΑΡΥΝΕΤΑΙ καποιος ΑΛΛΟΣ (βλακας που πηγε...),αρα το ΣΩΣΤΟ και ΑΝΤΡΙΚΙΟ ειναι να ΠΑΕΙ μια και ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ του ΚΟΡΟΪΔΕΥΕΙ οταν ισχυριζεται οτι δεν πηγαινει στρατο επειδη δεν θελει να...υπηρετησει τις...πολυεθνικες (που ετσι κι αλλοιως ΘΑ ΥΠΗΡΕΤΕΙ ΣΕ ΟΛΗ ΤΟΥ ΤΗ ΖΩΗ ΜΟΛΙΣ ΑΡΧΙΣΕΙ ΝΑ ΔΟΥΛΕΥΕΙ...)

 

 

Τα μεταξύ μας κριτήρια «χυδαιότητας» διαφέρουν....

Στρατό – μετά από πολλές σχετικές επιφυλάξεις - πήγα σε μεγάλη ηλικία (30) και θεωρώ «χυδαίο» το να πας..όχι το αντίθετο….  

 

Τώρα σχετικά με τη Τουρκία…οι άνθρωποι ασχολούνται με την οικονομία τους…σε λίγο η ελληνική πλευρά θα παρακαλάει να αγοράσουν κάνα νησάκι…

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Marathon, αγυάλιστος; Πάρε 10 να γουστάρεις.  ;D

Ο Αριστοτέλης γίνεται κτήμα του Γερμανού που τον μελετά, όχι του Έλληνα που τον αγνοεί

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

original photo 1985

 

1895 θες να πεις... ;D

 

Τα μεταξύ μας κριτήρια «χυδαιότητας» διαφέρουν....

Στρατό – μετά από πολλές σχετικές επιφυλάξεις - πήγα σε μεγάλη ηλικία (30) και θεωρώ «χυδαίο» το να πας..όχι το αντίθετο….  

 

σαφως εγω θεωρω το να επιβαρυνεις καποιον αλλον για να τη περνας ζαχαρη χυδαιο εσυ οχι...και εχεις καθε δικαιωμα να μη το θεωρεις... δεν ειναι αναγκη να συμφωνουμε σε ολα..

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν είναι έτσι ....τότε μιλάμε για Highlander...όχι για Rambo.

...και φαντάσου...κάποιοι μου ζήτησαν βιογραφικό... ;D

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1895 θες να πεις... ;D

 

σαφως εγω θεωρω το να επιβαρυνεις καποιον αλλον για να τη περνας ζαχαρη χυδαιο εσυ οχι...και εχεις καθε δικαιωμα να μη το θεωρεις... δεν ειναι αναγκη να συμφωνουμε σε ολα..

 

Χμ…η αναφορά μου είναι συλλογική όχι ατομική....

αναφέρομαι στο θεσμό των κληρωτών…δεν υπάρχει κανένας λόγος να πηγαίνει κάποιος στο στρατό τσάμπα…ας αφήσουν κάνα άνθρωπο να δουλέψει,να τον φορολογήσουν να κάνουν μισθοφορικό στρατό όπως σε όλο τον κόσμο…όχι το σημερινό τσίρκο που στο τάδε στρατόπεδο δε πουλάνε κοκακόλες γιατί δε τα βρήκε ο τάδε λοχαγός με τον εκεί διανομέα κτλ….

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

...και φαντάσου...κάποιοι μου ζήτησαν βιογραφικό... ;D

 

"Ονομαζομαι Marathon,γεννηθηκα το 567 Π.Χ. στις Πλαταιες..."... ;D

 

 

Χμ…η αναφορά μου είναι συλλογική όχι ατομική....

αναφέρομαι στο θεσμό των κληρωτών…δεν υπάρχει κανένας λόγος να πηγαίνει κάποιος στο στρατό τσάμπα…ας αφήσουν κάνα άνθρωπο να δουλέψει,να τον φορολογήσουν να κάνουν μισθοφορικό στρατό όπως σε όλο τον κόσμο…όχι το σημερινό τσίρκο που στο τάδε στρατόπεδο δε πουλάνε κοκακόλες γιατί δε τα βρήκε ο τάδε λοχαγός με τον εκεί διανομέα κτλ….

 

Αλλο αυτο και αλλο το να μην πηγαινεις,και εγω ξερω οτι οι φοροι που πληρωνω πανε για τη μισθοδοσια καποιου ξυσαρχιδη ΔΥ που "δουλευει" στον ΟΣΕ αλλα τους πληρωνω....  

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

...και φαντάσου...κάποιοι μου ζήτησαν βιογραφικό... ;D

Τι ζήτησαν?  ???

Και μόνο που σκέφτηκαν να σου το ζητήσουν..έπρεπε να έχουν πάθει ''καρδιακή προσβολή'' !

www.sonicspace.gr

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν θα μπω στον κοπο να απαντήσω σε όσους πάνε να μου το παίξουν πάτρονες, αφού έχουν ήδη δοθεί πολύ καλές απαντήσεις από άλλα μέλη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου