Προς το περιεχόμενο

Six Feet Underground


Jazzjoker

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εξαιρετικό!

Το έπαιξα με τη βεβαιότητα οτι είναι καλό, αλλά δεν περίμενα να με καθηλώσει έτσι : από τη 2η φορά που το άκουσα διάβαζα μαζί τους στίχους, πράμα που κάνω μόνο με κομμάτια που με έχουν βλάψει :)

 

Παραμερίζοντας την όποια ειδική γλώσσα θα με καθιστούσε "κριτή", δηλώνω οτι σαν ακροατής θα το αγοράσω, όταν και αν μας το προσφέρεις.

 

ΥΓ. Το πρόχειρο της ηχογράφησης βρίσκεται κατά τα αυτιά μου μόνο σε κάποιες καταλήξεις στη φωνή (αυτό που λέει ο εΤούτος "ψάρωμα"). Στη θέση σου θα έφτιαχνα μόνο αυτό και θα κράταγα ΟΛΑ τα υπόλοιπα ως έχουν.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 29
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εξαιρετικό!

Το έπαιξα με τη βεβαιότητα οτι είναι καλό, αλλά δεν περίμενα να με καθηλώσει έτσι : από τη 2η φορά που το άκουσα διάβαζα μαζί τους στίχους, πράμα που κάνω μόνο με κομμάτια που με έχουν βλάψει :)

 

Παραμερίζοντας την όποια ειδική γλώσσα θα με καθιστούσε "κριτή", δηλώνω οτι σαν ακροατής θα το αγοράσω, όταν και αν μας το προσφέρεις.

 

ΥΓ. Το πρόχειρο της ηχογράφησης βρίσκεται κατά τα αυτιά μου μόνο σε κάποιες καταλήξεις στη φωνή (αυτό που λέει ο εΤούτος "ψάρωμα"). Στη θέση σου θα έφτιαχνα μόνο αυτό και θα κράταγα ΟΛΑ τα υπόλοιπα ως έχουν.

Συμφωνω και στα τρια μερη του Post.

Εξαιρετικο, ομορφο τραγουδι!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το κομμάτι είναι καταπληκτικό.

 

Τώρα για ορισμένες εκτός νότας καταλήξεις τα είπαν οι άλλοι. Σου είπα ότι το κομμάτι είναι καταπληκτικό?

InfluenSir!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πολύ ωραίο!

Η ερμηνεία μου ακούστηκε "συγκινητικά" αυθόρμητη και αληθινή. Όπως μ αρέσουν οι μπαλλάντες. {αν μου επιτρέπεις να το αποκαλλέσω μπαλλάντα..}

 

στα παν και οι προηγούμενοι. Υπέροχο.

φβ/snoozeloop

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρκετά συναισθηματικό και εσωστρεφές... ;) Περνάς πάντως το μήνυμα ότι εδώ κάτι τρέχει, κάτι νιώθεις και τραγουδάς.. ;)

Όχι άλλα μινόρε...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου