Προς το περιεχόμενο

Ζητειται βοη8εια για επιλογη ηλεκτρικης κι8αρας!


tasos25

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 73
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

εχω πολλες προτασεις αλλα για να πω την αλη8εια δεν εχω αποφασισει.για την κι8αρα κατι εμα8α απο το noiz.gr γτ με ενδιαφερει και πιο πολυ μαλλον αλλα αν δεν παρω καλω ενισχυτη δεν 8α α3ιζει η κι8αρα ακουσα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε οποιο μαγαζι με μουσικα οργανα να πας λογικα θα τον εχουν τον roland.. Ελλαδα παιζει η τιμη του 140ευρω σε αντιθεση με τα 100+ του Thomann. Δυστυχως εγω προσωπικα δεν εχω κανει αγορα απο thomann για να σου πω για μεταφορικα. κανε μια αναζητηση εδω στο νοιζ, σιγουρα εχει ξανασυζητηθει το θεμα μεταφορικων κτλ

 

Μην περιμενεις απο οσους ειναι εδω να σου απαντανε τα παντα αναλυτικα καθε φορα ;) Οπως κ εμεις ψαχνουμε μονοι μας ετσι κ εσυ καλο θα ηταν να κανεις που κ που μια επισκεψη στο γουγλη(google) κ να τον ρωτησεις κατι που σε ενδιαφερει! :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

20 ευρώ είναι τα μεταφορικά για αγορές κάτω των 300ευρώ. Από κει και πάνω είναι δωρεάν.

Δαγκωτό κι από μένα για τον ρολάνδο κύβο! Ίσως η καλύτερη σειρά ενισχυτών στην κατηγορία της!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ok παιδια.τοτε μαλλον 8α τον παρω απο τον thomann αν ειναι να γλιτωσω ενα 20αρικο(φραγκοφονιας).8α ταιριαζει με την cort ετσι?ο ηχος εννοω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια χαρα ταιριαζει.

Κανενα προβλημα δεν θα εχεις με τους γειτονες σου.Παραγγειλε τα,και λιωσε στο παιξιμο 8)

Fight for Freedom, Fight for RAMBO!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου