Προς το περιεχόμενο

Ζητειται βοη8εια για επιλογη ηλεκτρικης κι8αρας!


tasos25

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 73
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

giannis37 σ'ευχαριστω πολυ.μαλλον εκανα την τελικη μου επιλογη.http://www.musicstore.de/en_EN/EUR/Guitars/Electric-guitars/Jack-Danny-L310H-Black-Wilkinson-Pickups/art-GIT0013763-000βεβαια ειναι αρκετα φτηνη και ακουσα οτι οι φτηνες δεν ειναι καλες(λογικο ειναι...)αλλα νομιζω οτι δεν μου την προτεινεις μονο για την εμφανιση της αλλα και για τις λειτουργιες της.ειναι μια κι8αρα που 8α μπορει να με ε3υπηρετησει οταν δεν 8α ειμαι πλεον αρχαριος?μπορεις να μ δωσεις καποιες πληροφοριες για τις λειτουργιες της?οι μαγνητες αυτοι ειναι 2 διπλοι?μ ειπαν οτι μια καλη για μεταλ και ροκ ηχους κι8αρα ειναι αυτη με 1 διπλο και 2 μονους ή κατι τετοιo.sorry για τις πολλες ερωτησεις αλλα 8ελω να ξερω τι 8α αγορασω (αν τν αγορασω τελικα)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οριστε?

Για το ξυλο της ρωταω :) Δεν το΄χω ξαναδει!

Καλες οι jd σαν κατασκευη αλλα επιμενω στις cort!

www.mario-art2.blogspot.com

www.mario-art.blogspot.com

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

Ποιος φερνει cort?

 

 

Ο λογοθετης φερνει cort, ειναι στο κεντρο (αθηνα)

 

Υπαρχει και website  logothetismusic.gr αλλα ειναι under costruction οποτε δεν δουλευει τωρα

 

Αλλα δεν χανει τιποτα να παει με κανα φιλο του που να ξερει, για να ριξουνε καμια ματια :)

EXPECT THE UNEXPECTED...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο λογοθετης φερνει cort, ειναι στο κεντρο (αθηνα)

 

Υπαρχει και website  logothetismusic.gr αλλα ειναι under costruction οποτε δεν δουλευει τωρα

 

Αλλα δεν χανει τιποτα να παει με κανα φιλο του που να ξερει, για να ριξουνε καμια ματια :)

Ωραιος! Και jd exei o metallidhs νομιζω!

www.mario-art2.blogspot.com

www.mario-art.blogspot.com

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Salonika please!Θεσσαλονικη μενω παιδια αλλα ενας 3αδερφος που παιζει και ηλεκτρικη σπουδαζει α8ηνα οποτε αν ειναι τοσο μεγαλη αναγκη να δω μαγαζι στην α8ηνα 8α πω τον 3αδερφο μ να παει.

την δευτερα εχω το απογευμα ελευ8ερο και 8α παω μια βολτα απο οσα μαγαζια μ πειτε.ειναι κι ενας φιλος μου που παιζει κι8αρα και 8α ερ8ει μαζι μ(8α με παει  δηλαδη σε οσα μαγαζια 3ερει).αν εχετε προτασεις ρι3τε τες.κεντρο μενω,αν μπορειτε τα μαγαζια π 8α πειτε να ειναι λιγο πολυ εδω κοντα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωραιος! Και jd exei o metallidhs νομιζω!

 

Επισης j&d νομιζω φερνει και το guitar syndicate (ζωοδοχου πηγης 48), το οποιο ειναι και κοντα με το λογοθετη.

 

 

@if_it_is  +10 για τον roland μιας και ειναι modelling, οποτε για αρχη ειναι μια χαρα, βεβαια εγω πρωτεινα τον 15αρι αλλα καλυτερα αυτος απο τη στιγμη που εχει και περισσοτερα εφφε.

 

@Tasos25 ακυρα ολα αφου εισαι θεσσαλονικη !!!  :(

 

 

 

 

EXPECT THE UNEXPECTED...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου