Προς το περιεχόμενο

Gibson Firebird X: απο το καλο στο καλυτερο...


chord

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παλι rombot.... >:(

Καμια vintage θα ξαναβγαλει αραγε ???

Οχι πως ειμαι αντιθετος με την τεχνολογια αλλα οι gibson δεν ειναι και για πολλα κουμπακια... :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 40
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Απο το 2008 και μετα δεν εβγαλε μια ανθρωπινη standard η vos.(εκτος αν δεν τις εχω δει εγω...)

Τωρα νομιζω εβγαλε μια ωραια traditional pro του 2010.(μπορει και 2009) :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ αντίθετα, χαίρομαι όταν τέτοιες εταιρίες τολμάνε...ακόμα και να φάνε τα μούτρα τους.

 

Συμφωνώ.Στην ουσία είναι μία -ας μου επιτραπεί ο όρος- "εφαρμοσμένη βυθομέτρηση" της αγοράς και μία προσπάθεια (όπως και με τις πρώτες Robot) πρόβλεψης των "τάσεων" που θα επικρατήσουν τελικά.

 

Η Gibson ανέκαθεν ήταν πολύ πιο μπροστά από την εποχή της.Τρανό παράδειγμα οι θρυλικές burst του 58-60 που όταν βγήκαν πάτωσαν και αποσύρθηκαν "άρον-άρον",διότι πολύ απλά η αγορά δεν ήταν έτοιμη-ώριμη.Σήμερα βέβαια, πρέπει να πουλήσεις την ψυχή σου στον Σαμαέλ για να πάρεις μία original burst... ;D

"And remember Carol, the last card is the Alien card. We are going to have to build space-based weapons against aliens and all of it is a lie"

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμένα μου φαίνεται λίγο...

yhst-11569676815435_2129_578083994

 

Τώρα βέβαια αν μου την έκαναν δώρο στη γιορτή μου...θα έκανα την καρδιά μου πέτρα και θα την κράταγα. ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βασικα πιστευω πως η gibson θα επρεπε να κραταει σταθερα τα κλασσικα μοντελα της και ταυτοχρονα ας βγαλει οσες<<πειραματικες>> κιθαρες θελει.(οι οποιες ειναι πραγματι εντυπωσιακες κ αξιζει να τις βγαζουν).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βασικα πιστευω πως η gibson θα επρεπε να κραταει σταθερα τα κλασσικα μοντελα της και ταυτοχρονα ας βγαλει οσες<<πειραματικες>> κιθαρες θελει.(οι οποιες ειναι πραγματι εντυπωσιακες κ αξιζει να τις βγαζουν).

 

Ποιός σου είπε οτί δεν τα κρατάει?

"And remember Carol, the last card is the Alien card. We are going to have to build space-based weapons against aliens and all of it is a lie"

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δικιο εχεις, και καλα κανει...(που κραταει τα κλασσικα μοντελα).

Απλα π.χ οι standard του 2008 ειχαν αρκετες ιδιαιτεροτητες σε σχεση με τις προηγουμενες standard...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για μπλιμπλικαδες, enterprise, πολλά κουμπακια....

 

Ολα αυτα για 5-6 σκορπια πραγματακια ;D

 

Κιθαριστες :P

 

Πολλά κουμπακια και εντερπραιζ ειναι αυτο, μην μπερδευεστε

 

images?q=tbn:ANd9GcTHnllyz258WP4QgQykLISSIdBOhuB_RnTCaCteaddARCeIG_E&t=1&usg=__jprBt7lwejCAEUajaWBfg0zIkgk=

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου