Προς το περιεχόμενο

Gibson Firebird X: απο το καλο στο καλυτερο...


chord

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Κινδυνευω να θεωρηθω συντηρητικος το ξερω αλλα απολαυστε και σχολιαστε...

http://www2.gibson.com/Products/Electric-Guitars/Firebird/Gibson-USA/Firebird-X.aspx

Εγω παντως θα αναφωνησω ΖΗΤΩ ΤΟ MARKETING!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 40
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εγώ αντίθετα, χαίρομαι όταν τέτοιες εταιρίες τολμάνε...ακόμα και να φάνε τα μούτρα τους. Η τιμή της βέβαια δείχνει ότι δεν είναι για όλους...από την άλλη δεν με ενοχλεί το τέτοιου είδους marketing...με ενοχλούν τα μπλέ κουμπάκια που δεν του πηγαίνουν και το παρδαλό μπράτσο...στοιχεία που διώχνουν πελάτες που αγοράζουν με το μάτι και όχι με τις δυνατότητες του οργάνου.

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δηλαδη αν καταλαβα καλα ειναι μια variax με 5 χιλιαρικα και το λογοτυπο της gibson ;

προβλεπω παντως να γινεται πολυ συλλεκτικη

Μια η πρωτοτυπη και αλλη μια στα χερια αυτου που θα κερδισει τον διαγωνισμο που λεει το banner.  ;D

Recording is God's way of tellin you that you suck

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η χαρά του μπλιμπλικά είναι αυτή η κιθάρα! "Τούμπανο" πακέτο που θα ήθελα να δω/ακούσω από κοντά. Όχι οτι υπάρχει περίπτωση να την αγοράσω αλλά έτσι για την εμπειρία.

Μη με ξυπνάς απ΄τις έξι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Mωρε δε λεω η τυχη βοηθαει τους τολμηρους ,ο τολμων νικα,πενια τεχνας κατεργαζεται και αλλα τετοια ωραια!

Αλλα αναρωτιεμαι αν εχει αναγκη μια τετοια εταιρια να βγαζει  το Εντερπραις για κιθαρα ... ::)Μπορει και να ειναι προιον ερευνας ξερω κι εγω...Τι να ειπω!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αλλα αναρωτιεμαι αν εχει αναγκη μια τετοια εταιρια να βγαζει  το Εντερπραις για κιθαρα ... ::)Μπορει και να ειναι προιον ερευνας ξερω κι εγω...Τι να ειπω!

Θα έλεγα πάντως, ότι δεν είναι προϊόν Marketing...αντίθετα το Marketing θα έδινε αγώνα για να μην βγεί ένα τέτοιο προϊόν.

 

Mωρε δε λεω η τυχη βοηθαει τους τολμηρους ,ο τολμων νικα,πενια τεχνας κατεργαζεται και αλλα τετοια ωραια!

Και εμάς βοηθάει όλη αυτή η ιστορία...να ξεφύγουμε από το 1950 που βγήκαν οι πρώτες ηλεκτρικές... ;)

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και εμάς βοηθάει όλη αυτή η ιστορία...να ξεφύγουμε από το 1950 που βγήκαν οι πρώτες ηλεκτρικές... ;)

 

Ξεφυγε εσυ και αφησε μου οτι vintage ή reissue έχεις απο gibson/fender!   ;D

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξεφυγε εσυ και αφησε μου οτι vintage ή reissue έχεις απο gibson/fender!   ;D

Μα δεν έχω κανένα κόλλημα με τέτοια...και δεν έχω καμμία τέτοια. Η gibson μου είναι του 2006. ;)

Αντιθέτως πιστεύω ότι οι σύγχρονες κιθάρες (και τα σύγχρονα υλικά), παίζουν καλύτερα από τα παλιά...άσε που δεν πιστεύω και στα πνεύματα που "κατοικούν" μέσα στα παλιά ξύλα...ούτε στις νεραϊδες ;D

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου