Προς το περιεχόμενο

Gibson Firebird X: απο το καλο στο καλυτερο...


chord

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Well, και την recording, που ηταν cutting edge για την εποχη της, ολοι την εκραξαν οταν βγηκε.

 

 

 

 

 

 

 

 

Και τελικα...πατωσε πληρως ;D ;D ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 40
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Well, και την recording, που ηταν cutting edge για την εποχη της, ολοι την εκραξαν οταν βγηκε.

Και τελικα...πατωσε πληρως ;D ;D ;D

 

Σύμφωνοι,ούτε και μένα μ΄αρέσει,αλλά κανένας δεν μπορεί να ξέρει εκ των προτέρων,αυτό ήθελα να πω.Ακόμα και οι original burst μετά από 10 χρόνια άρχισαν να χρησιμοποιούνται ευρέως and the rest is history... :)

"And remember Carol, the last card is the Alien card. We are going to have to build space-based weapons against aliens and all of it is a lie"

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κορυφαίο...Την πρώτη φορά που το είδα κόντεψα να πέσω από την καρέκλα... ;D Θα μπορούσες,σε παρακαλώ,να μου στείλεις την full-size pic? :) Εννοείται οτί δεν πρόκειται να το χρησιμοποιήσω,άλλωστε κατέχεις τα πνευματικά δικαιώματα. ;D

 

εχεις πμ

"[...] the stupid are cocksure while the intelligent are full of doubt."

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπορεί στο μέλλον να βγεί ένα οργανο που να συνδιάζει σωστά κιθάρα με ψηφιακή τεχνολογία και modelling και synth και midi και οτι αλλο βγει, αλλά ΔΕΝ είναι αυτό!

 

Συμφωνώ ,μάλλον αυτό θα το βγάλει η apple  ;D

 

Φανταστείτε πάντως τον πρώτο που έπαιξε με ηλεκτρική κιθάρα ,γέλια που θα έκανε "δεν το βλέπω να προχωράει παιδιά ,αλλά καλή προσπάθεια (σηκωμένο φρύδι)".

 

Το ρομποτικό κούρδισμα εγώ πάντως το βρίσκω πραγματικά χρήσιμο και μεγάλη καινοτομία, ίσως να ανθίσει στο μέλλων εάν γίνει πιο φτηνό .

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

σα σχημα δε μου αρεσε.

Για τα αλλα μου αρεσε.

;D ;D ;D ;D

 

Νταξ πιστεβω πως κατεχουν τι κανουν. Αλλα αυτο που με "θλιβει" ειναι πως μας παν οπως θελουν.

Απ την εποχη του 2 σε 1, στην εποχη των φαστ-φουντ, εως την εποχη που θα καλωδιωσουν τα εγκεφαλικα μας κυταρα(κιτάρα).

Εχει τα καλα του και τα κακα του.

Αλλα μια ζωη αν και γκιμπσονακιας μου τη δινει το φευγα χιλιδες ευρω. Ωπα ρε μεγαλε! ειπαμε.

'Η ΤΑΝ 'Η ΕΠΙ ΤΑΝ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγώ δεν καταλαβαίνω ένα πράγμα. :-\

 

ολη αυτη η φάση με τα ρομποτικά κλπ γινεται για να έχεις επιλέον ηχους στην αμμεση πρόσβαση σου..

 

...προς τι οι 3 μαγνήτες?

 

την επιλογη 3 μαγνητων παλαιότερα την εκαναν για τον ιδιο σκοπό (δηλ ..πως θα έχουμε περισσότερες επιλογές σε ήχους...βάλε πάνω αλλον ένα μαγνήτη κλπ)

 

τώρα με τετοια τεχνογνωσία και ΑΝ θέλουν να βγάλουν ένα τετοιο οργανο ...δεν φτάνει ένας?..

.... και με τα διαφορα κουμπάκια να βγάζεις οτι ηχο θές?

HOME www.noiz.gr/index.php?action=media;sa=album;in=103

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τώρα με τετοια τεχνογνωσία και ΑΝ θέλουν να βγάλουν ένα τετοιο οργανο ...δεν φτάνει ένας?..

.... και με τα διαφορα κουμπάκια να βγάζεις οτι ηχο θές?

Προφανώς και φτάνει....αλλά όλοι εσείς οι κολλημένοι που έχετε συνηθίσει με 2-3 μαγνήτες, τι θα κάνετε? Στο φέρνουν σιγά-σιγά...

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προφανώς και φτάνει....αλλά όλοι εσείς οι κολλημένοι που έχετε συνηθίσει με 2-3 μαγνήτες, τι θα κάνετε? Στο φέρνουν σιγά-σιγά...

 

ενώ εσύ.....τους έχεις απαρνηθεί ;D ;D ;D

HOME www.noiz.gr/index.php?action=media;sa=album;in=103

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ενώ εσύ.....τους έχεις απαρνηθεί ;D ;D ;D

Εγώ ήδη τους έχω απαρνηθεί...μου φτάνει ένας αρκεί να είναι midi μαγνήτης ;) ;D

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου