Προς το περιεχόμενο

Blackstar Combo Amps (HT20 , HT40 & HT60)


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Hello,

Θα ήθελα τις γνώμες σας για τους ενισχυτές που αναφέρονται στον τίτλο..  θα με ενδιέφερε να αγοράσω έναν Blackstar HT40 combo..    και απο οτι εχω ακούσει μεσα απο reviews στο internet μου αρεσάν και τα καθαρά του και τα βρόμικα κανάλια.. 

Αν κάποιος ξέρει ας απαντήσει και για το reverb του ενισχυτή , είναι ψηφιακό ή όχι ...?

Ευχαριστώ  :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι ψηφιακό είναι το reverb του...

 

Τώρα κάποια γνώμη συγκεκριμένη δεν έχω...ότι έχω διαβάσει και ακούσει απο internet...Καλά πραγματάκια πάντως...

 

Τσέκαρε αν θες και τους vht...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Hello,

Θα ήθελα τις γνώμες σας για τους ενισχυτές που αναφέρονται στον τίτλο..  θα με ενδιέφερε να αγοράσω έναν Blackstar HT40 combo..    και απο οτι εχω ακούσει μεσα απο reviews στο internet μου αρεσάν και τα καθαρά του και τα βρόμικα κανάλια.. 

Αν κάποιος ξέρει ας απαντήσει και για το reverb του ενισχυτή , είναι ψηφιακό ή όχι ...?

Ευχαριστώ  :)

 

Δεν ξέρω αν τους φέρνει κάποιος στην Ελλάδα για να τους δοκιμάσεις, επίσημα πάντως αντιπρόσωπος είναι ο Τρίμης.

 

Από τα δείγματα φαίνονται πολύ καλοί "working musician's" ενισχυτές και εξαιρετικά τιμολογημένοι.

 

Αν μου επιτρέπεις, γιατί έχει σημασία που το reverb είναι ψηφιακό? (δηλ. όπως σχεδόν όλα τα reverb που χρησιμοποιούνται σε στούντιο τα τελευταία 20 χρόνια).

 

 

Model-o-phobia: something like homophobia, but much more amusing

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

blackstar φερνει και ο Ζαχος στην θεσσαλονικη.εχω δει τον μικρο των 5 βαττ εκει αλλα και τα πεταλια...περνα αμα εισαι απο δω και τσεκαρε αμα τον εχει. 

So be Playful!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Neurotic667  ναι τους εχω δει στο Internet τους VHT αρκετα καλοι και αυτοι όντως...

 

The Genius Loci , βασικα το προβλημα αυτο ειναι οτι δεν ειχα ποτε την ευκαιρια να δοκιμασω εναν Live.. ο Τριμης που λες που βρισκεται , εγω μενω Θεσσαλονικη δεν νομιζω να ειναι εδω και να μου ξεφυγε ε?   :-[

 

Κοιτα για το reverb δεν καιγομαι και ιδιαιτερα για το αν ειναι ψηφιακο ή οχι. απλα αποτελει μεγαλο ζητημα στα σχολια που βλεπω στο Youtube.. και ειπα να ρωτήσω χεχε  :P

Ετσι κι αλλιως αν θα τον αγόραζα , υπαρχει και ενα Holy Grail το οποίο περιμένει να μπεί στη Λούπα του ενισχυτη  8)

 

funkblue , Ο Ζαχος ? καλη φαση.. μαλλον θα τσεκαρω και εκει τοτε!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου