Προς το περιεχόμενο

Ακόμη ενα ξεχαρμανιασμα (nica's dream)


trigga

Προτεινόμενες αναρτήσεις

την ειχα ξανακουσει την μελωδια στα πολλα cd του joe pass και το γουσταρα.Το χουνε παιξει πολλοι κ ειναι πολυ ωραιο το θεμα του.

 

Το κοιταξα λιγο κ εριξα κ ενα ξεχαρμανιαζολ ατελειωτο.Οποιος γουσταρει και ανεχετε μαζι με την ξεχαρμανα κ τον σαπιο ηχο του usb flash μπορει ανετα να ακουσει κ να σχολιασει οτι γουσταρει.

nicas_dream.mp3

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

την ειχα ξανακουσει την μελωδια στα πολλα cd του joe pass και το γουσταρα.Το χουνε παιξει πολλοι κ ειναι πολυ ωραιο το θεμα του.

 

Το κοιταξα λιγο κ εριξα κ ενα ξεχαρμανιαζολ ατελειωτο.Οποιος γουσταρει και ανεχετε μαζι με την ξεχαρμανα κ τον σαπιο ηχο του usb flash μπορει ανετα να ακουσει κ να σχολιασει οτι γουσταρει.

 

Μπράβο Γιώργο

Πολύ κάλο  στους τονισμούς πάνω σε αξίες samba . Στη θέση σου θα μου άρεσε να ακολουθώ πιο push παίξιμο αλλά αυτό είναι θέμα γούστων  και τρόπου αντίληψης του time.

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ευχαριστω παιδες για τα σχολια.

 

Κερδισα εναν βαθυ ροκα?Μπραβο μου...... :P

 

Θοδωρη οπως λες ειναι θεμα γουστου.Μου χει μεινει παντα το να ειμαι απο πισω κ στο swing κ στο latin.Βεβαια στο λατιν θες δε θες δεν εχεις περιθωρια για πολυ lay back.Μου αρεσε σαν αποτελεσμα απ την αρχη.Νομιζω πως παντα κ αυτους που ακουγα ειχαν ισχυρες δοσεις απ αυτο.

 

Τωρα παιζει κ μια φαση με τον aebersold που το σηκωνουν το τεμπο κ μετα φαινεται λιγο περιεργη η φαση.

 

Τωρα που το ακουω μετα απο ωρες παλι θα λεγα πως ειναι λιγο καπως γιατι ειναι ψηλοοριακα γενικα κ ακουω κατι δυσκολιες.Πολυ μιρλα κλασικη κιθαριστικη απαισια επισης εχει.....πολλα πραματα εχω μεσα μιλαμε για ατοφιο ξεχαρμανιαζολ για αμμωνιαζολ.

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου