Προς το περιεχόμενο

Ποια ειναι η πραγματικη σχεση μας με τη μουσικη?



Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ολοι ποσταρουμε ολοι λεμε αποψεις ολοι αγοραζουμε και πουλαμε συνεχως με τρελους ρυθμους.

Ποια ειναι η πραγματικη μας σχεση με τη μουσικη?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Mουσικός.Εκκλησιαστικό όργανο και μετέπειτα συνθεσάιζερς. Σε δουλειά να βρισκόμαστε.

Επαγγελματικά πριν 8 χρόνια.Με post production studio και κιμπορντίστας σε νυχτερινά μαγαζιά. Τωρα παίζω και χαίρομαι με τους 4 wheel drive.

H ψηφοφορία δεν με καλύπτει.

www.sonicspace.gr

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Mουσικός.Εκκλησιαστικό όργανο και μετέπειτα συνθεσάιζερς. Σε δουλειά να βρισκόμαστε.

Επαγγελματικά πριν 8 χρόνια.Με post production studio και κιμπορντίστας σε νυχτερινά μαγαζιά. Τωρα παίζω και χαίρομαι με τους 4 wheel drive.

H ψηφοφορία δεν με καλύπτει.

εμ εβαλα μια ακομη επιλογη που ισως να καλυπτει εσενα αλλα και αλλους πιθανως....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εμ εβαλα μια ακομη επιλογη που ισως να καλυπτει εσενα αλλα και αλλους πιθανως....

Ωραίος!  ;)

Κάνε μία δικιά σου...

την Κυριακή που μας έρχεται  8)

www.sonicspace.gr

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν έχεις και την κατηγορία παίζω ερασιτεχνικά αλλά όχι για την πλάκα μου, αλλά ούτε και επαγγελματικά!

Συν την κατηγορία ''δεν έχω ιδέα και σχέση με την μουσική αλλά το παίζω καλλιτέχνης''.

www.sonicspace.gr

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν έχεις και την κατηγορία παίζω ερασιτεχνικά αλλά όχι για την πλάκα μου, αλλά ούτε και επαγγελματικά!

τελευταια αλλαγη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συν την κατηγορία ''δεν έχω ιδέα και σχέση με την μουσική αλλά το παίζω καλλιτέχνης''.

Θαρώ αυτή είναι υπερσύνολο του συλλέκτη/ bedroom player και παίζω για την πλάκα ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπάρχω και η κατηγορία "Δεν έχω ιδέα για τί μιλάω αλλά είμαι καλός στο Google" .......

Δεν έχουν θόρυβο οι μαγνήτες.

Απλά γκρινιάζουν όταν δεν παίζουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου