Προς το περιεχόμενο

Presonus studio one εκπτωση 50% σε ολες τις εκδοσεις μεχρι 1 Δεκεμ


stratigos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Λογω Black Friday, εβαλε η Presonus ολες τις εκδοσεις (και στα upgrades) του Daw της (Studio one) -50%

 

https://forums.presonus.com/viewtopic.php?f=143&t=3865

 

https://shop.presonus.com/

 

Σκεφτομαι σοβαρα να παρω την εκδοση Producer μιας και δοκιμασα αυτη τη βδομαδα την free εκδοση και μου αρεσε το περιβαλλον του. Θα επαιρνα και το artist αλλα δεν μου κανει λογω του οτι δεν υποστηριζει vst αλλα και rewire που θα ηθελα να το δουλεψω μαζι με το fl studio.

 

Εδω και οι διαφορες που εχουν οι εκδοσεις του μεταξυ τους (κατω κατω θα βρειτε τη λιστα με τις διαφορες): http://www.presonus.com/products/studio-one/compare-versions

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 41
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Το εχεις δουλεψει εσυ καθολου? Σε καποια review που διαβασα, ενω γενικα αφηνε πολυ καλη εικονα, λεγαν οτι τα χαλαει λιγο η πολυπλοκοτητα του.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το εχεις δουλεψει εσυ καθολου? Σε καποια review που διαβασα, ενω γενικα αφηνε πολυ καλη εικονα, λεγαν οτι τα χαλαει λιγο η πολυπλοκοτητα του.

 

Όχι δεν το έχω δουλέψει αλλά είδα την προσφορά και είναι πολύ καλή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καταλαβα..

 

Ναι, οντως ειναι καλη ευκαιρια αν και βλεπω ο νακας να εχει το producer edition στα 130 ευρω και μου κανει εντυπωση. Πηρα σε ενα καταστημα να τους ρωτησω αν με αυτη την τιμη ειναι σε προσφορα (γιατι η εταιρεια το δινει 200 και σπανια βλεπουμε να εχει καποιο software πιο φθηνα στην Ελλαδα) αλλα δεν ηξεραν να μου απαντησουν και θα παρω αυριο μεσημερι να μιλησω με εναν υπευθυνο για αυτο το προιον.

 

Αμα ειναι να κανει 30 ευρω πιο ακριβα και να το παιρνεις και box και να μην χρειαστει τωρα τωρα να το παρω που ειναι η προσφορα απο το site της presonus, νομιζω οτι με βολευει καλυτερα.

 

Η εκδοση artist ομως, εχει διαφορα μιας και κανει στην presonus 100 (με την εκπτωση τωρα 50 δηλαδη) ενω στο Νακα 89.

 

Εδω και ενα βιντεακι για την εκδοση artist που δινεται και δωρο σε ενα bundle (AudioBox Studio) που βγαζει η εταιρεια (καρτα ηχου, μικροφωνο, ακουστικα + studio one artist)...δεν ξερω αν ειναι σε προσφορα και εκεινο, παντως το βρισκεις αυτο το bundle ελλαδα στα 190 περιπου:

 

 

Καλη φαση αυτο το προιον για καποιον που γραφει audio (μιας και η εκδοση artist δεν παιρνει vst). Παιρνει καρτουλα, μικροφωνο, ακουστικα και daw και κανει τη δουλεια του ευκολα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κοίτα επειδή και εγώ με άλλο DAW που θέλω να κάνω αγορά είδα τα ίδια χάλια δηλαδή στην σελίδα της εταιρίας το έχουν προσφορά 20% στην Ελλάδα  το δίνουν στην αρχική...αρα καλύτερα παραγγελία από το site της εταιρίας να τελειώνεις  ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν καταλαβα ακριβως τι θες να πεις, καπου το εχασα. Για πες το αλλη μια.

 

Το fl studio απο την Imageline κατευθειαν το ειχα παρει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν δεν βρεις την προσφορά που κάνει η εταιρία στο site εδώ στην Ελλάδα καντο παραγγελία από την ίδια την εταιρία αυτό ήθελα να πω.

 

Συγνώμη λάθος μου τώρα κατάλαβα δεν το διάβασα σωστά.... είπες ότι εδώ στον Νάκα το βρήκες ακόμα φτηνότερα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

A ok.

 

Κοιτα, απλα λεω αν ειναι σταθερη η τιμη του Νακα στα 130 (μιας και η εταιρεια μετα τη 1 Δεκεμβριου θα το βαλει παλι 199), να το παρω σε λιγο καιρο απο Νακα που με βολευει καλυτερα.

 

Το fl πχ που το πηρα απο εξω, εκανε ενα 100αρικο κατω απο οτι εδω.  :P

 

Edit: Ναι, Νακας το εχει 130. Αν ειναι σταθερη η τιμη και παντα σε αυτη την τιμη και δεν ειναι εντολη της εταιρειας απο εξω να το ριξουν ολοι οι αντιπροσωποι της παγκοσμιος σε προσφορα για τις μερες που θα το εχει και αυτη στο site, ναι, ειναι πιο φθηνο στο Νακα. Μενει να μιλησω αυριο μαζι τους να δω τι παιζει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου