Προς το περιεχόμενο

Πειτε μου την γνωμη σας για αγορα Les Paul


Προτεινόμενες αναρτήσεις

 

Κοιτα εδω πως θιχτηκε ο αλλος που τον κοπανησε με Fender στο κεφαλι, να ηταν μια ακριβη gibson να πω νταξει... Αλλα με φεντερ του κιλου?>???? ;D ;D ;D ;D

 

αυτο δεν το χα ξαναδει...πω πω!!!  :o

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 119
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

 

Κοιτα εδω τι επαθε ο φιλος μας.. Με τους διπλους δεν ειχε καλα καθαρα και δεν εβλεπε και επεσε! (φφσστοινγκ!)

Είστε μουσικός, θέλετε να βλέπετε χέρι??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η μ@*@κι@ δεν είναι οι προηγούμενες σελίδες... αλλά ότι μπήκες σε μουσικό site για να ρωτήσεις για κιθάρα...

 

  "I'm not uploading any videos till I get on my hands the brand new limited edition Slash "Appetite" Les Paul I've just ordered.."

 

Καλύτερα να έμπαινες σε site με στυλίστες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Tώρα, αλήθεια...μπορείς να μου πείς γιατί σου αρέσει ο Slash?...Μου το είχε πεί κάποτε και ο μικρός μου γιός και αληθώρισα...

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τουλαχιστον εγω την εκανα την αγορα μου. σκεφτομαι κανεναν αλλον που μπορει να εχει πανω κατω το ιδιο διλλημα με μενα και να βρει αυτο το thread...θα βαραει το κεφαλι του στον τοιχο...  ;D

 

Ε, σιγά. Εδώ συγκρίναμε κιθάρες με τσίτα τα γκέιν σε κλιπ από γιουτούμπ και καταλήξαμε ότι 300 ευρώ φτάνουν και περισσεύουν. Εσύ, αλήθεια, γιατί έδωσες παραπάνω;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παρεπιπτοντως η joe bonamassa ειναι εκπληκτικη σε εμφανιση...η αντιθεση του χρυσαφι μπροστα με το μαυρο πισω μερος κανει και γ*** τις αντιθεσεις!!! :o

 

μονο αυτο σου εκανε εντυπωση?

το long tenon, οι burstbuckers, τα Grover κλειδια, η σκληρη θηκη.

 

το μηχανημα μιλαμε ειναι loaded  ;)

 

εγω παντως την εχω ηδη παραγγειλει απο τον Αι Βασιλη (αν και δεν ημουν καλο παιδι)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η μ@*@κι@ δεν είναι οι προηγούμενες σελίδες... αλλά ότι μπήκες σε μουσικό site για να ρωτήσεις για κιθάρα...

 

  "I'm not uploading any videos till I get on my hands the brand new limited edition Slash "Appetite" Les Paul I've just ordered.."

 

Καλύτερα να έμπαινες σε site με στυλίστες.

++++

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου