Προς το περιεχόμενο

Πρόβλημα με "Παρακολούθηση ενότητας για νέες απαντήσεις


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Προς Yameth και Modulators:

Τις 2 τελευταίες μέρες έχω πρόβλημα (δεν ξέρω αν το έχω μόνο εγώ ή είναι γενικό) όταν επιλέγω την Παρακολούθηση μιας ενότητας που με ενδιαφέρει για νέες απαντήσεις.

Ενώ μέχρι τώρα, απλά έκανα κλικ στο link "Παρακολούθηση αυτής της Θ.Ενότητας για απαντήσεις" και από εκεί και μετά η ενότητα ήταν "υπό παρακολούθηση" :lol: ξαφνικά έπαψε να ισχύει αυτό. Πατώντας δηλαδή αυτή την επιλογή, η σελίδα απλά κάνει redirect στην πρώτη σελίδα του thread που διαβάζω εκείνη τη στιγμη, με συνέπεια να μη ξέρω αν υπάρχουν νέες απαντήσεις στο συγκεκριμένο post.

Μπορεί να γίνει κάτι για αυτο please???

www.facebook.com/YourPaintedSmile

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Administrator

Θα το κοιτάξουμε άμεσα.

Ισχύει μήπως και για άλλους αυτό?

Είναι γενικό δηλαδή?

Live and let Live.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Guru

Με την ευκαιρία..Yam τα "Θέματα" στην home page κάνουν "δίαιτα"???που πήγαν τα views??? :?

Προσωπικά προτιμώ το προηγούμενο interface και μου κακοφαίνεται η νέα μορφή.. :cry:

 

ΥΓ..Θα μου πεις περί ορέξεως noiz..όπιτα, αλλά είμαι και παραπονιάρης..

ΥΓ 2 Εlavd φίλε μου συμπάσχω...Ακόμα ρε gmt??Τι έγινε?? Όλοι οι πληκτράδες της Ηπείρου το ρίξαν στα πανηγύρια και τα σκυλάδικα ??..Έτσι μούρχεται να μελετήσω πλήκτρα και να μετακομίσω στα Γιάννινα.. :wink:

δεν μιλάω αν δεν ξέρω... η σιωπή (μου) είναι χρυσός (στην τσέπη του άλλου)...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΥΓ 2 Εlavd φίλε μου συμπάσχω...Ακόμα ρε gmt??Τι έγινε?? Όλοι οι πληκτράδες της Ηπείρου το ρίξαν στα πανηγύρια και τα σκυλάδικα ??..Έτσι μούρχεται να μελετήσω πλήκτρα και να μετακομίσω στα Γιάννινα.. :wink:

¶σε φίλε npap...

Τώρα που καλοκαιριάζει ειδικά και αρχίζουν τα πανηγύρια είναι ακόμη πιο δύσκολα... :):)

Ελα στα Γιάννενα μπας και δω καμιά άσπρη μέρα! Σε περιμένω!!! ;)

www.facebook.com/YourPaintedSmile

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Guru

Πλάκα πλάκα πολύ θα γούσταρα να ξαναφάω πέστροφες στην λιμνοπαραλία, αλλά..όσο πρωην αμόρε μου κάνει ειδικότητα στο νοσοκομείο σας, εγείρει απογορευτικόν..απόπλου εκ της "διευθύνσεως"..(Σοφία) :lol: :lol: :lol:

δεν μιλάω αν δεν ξέρω... η σιωπή (μου) είναι χρυσός (στην τσέπη του άλλου)...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πλάκα πλάκα πολύ θα γούσταρα να ξαναφάω πέστροφες στην λιμνοπαραλία' date=' αλλά..όσο πρωην αμόρε μου κάνει ειδικότητα στο νοσοκομείο σας, εγείρει απογορευτικόν..απόπλου εκ της "διευθύνσεως"..(Σοφία) :lol: :lol: :lol:[/quote']

Το τελευταίο δεν το πολυκατάλαβα... :lol:

 

Όντως το πρόβλημα λύθηκε! Thanks YAMETH :D:D

www.facebook.com/YourPaintedSmile

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΩΩΩΩΩ Τώρα είδα ότι προστέθηκε και η λειτουργία της "Γρήγορης Απάντησης"!!!!

Είναι κάτι που ζητήθηκε από καιρό και είναι πολύ βολικό τώρα που έγινε! THANKS AGAIN YAMETH :D

 

Επίσης θα ήθελα να παρατηρήσω ένα μικρό "προβληματάκι" που δεν είμαι σίγουρος όμως αν μπορεί να λυθει:

 

Εγώ δέχομαι ειδοποιήσεις στο email μου, όταν υπάρξει νέα καταχώρηση σε ένα θέμα που παρακολουθώ. Αν κάνω κλικ στο link που έρχεται στο email μου, φυσιολογικά μπαίνω στο συγκεκριμένο post και το διαβάζω. Aν έχουν μεσολαβήσει όμως αρκετές μέρες ή ώρες, που σημαίνει ότι σίγουρα έχουν προκύψει νέα threads τα οποία δεν έχω δει ξανά, το link που υπάρχει στην πρώτη σελίδα του Forum "Δημοσιεύσεις που έγιναν μετά την τελευταία σας επίσκεψη" μου επιστρέφει μηδενικά αποτελέσματα.

Αυτό είναι λίγο εκνευριστικό γιατί αν πάω σε κάποια κατηγορία χειροκίνητα, βλέπω ότι μου "ξέφυγαν" πολλά νέα threads ή posts...

Εσείς πχ που έχετε παραπάνω δικαιοδοσίες ως admin και mods πώς ειδοποιήστε για ΟΛΕΣ τις νέες Δημοσιεύσεις?

www.facebook.com/YourPaintedSmile

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου