Προς το περιεχόμενο

Που μπορω να κανω αερογραφια στην κιθαρα μου ?


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπερα...

 

 

θελω να κανω αερογραφια σε μια κιθαρα μου και θα ηθελα να ξερω αν υπαρχει καποιος επαγγελματιας ο οποιος να μην με ``γδυσει`` και να ειναι ειδικος σε αυτο... Οχι να το κανει παρεπιπτοντως...

 

οποτε να εχει καποια σχεδια να μου δειξει η  και να μπορει να κανει  καποιο σχεδιο που θα του δειξω εγω...ενοειται οτι εχω απαιτησεις απο το επιπεδο της δουλειας του . Μην φευγουν χρωματα μετα απο λιγο καιρο...

 

ευχαριστω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

:o :o

 

τι αλλο θεμα θα σκεφτεις να ανοιξεις πες μου  ;D

 

μπραβο παντως για την ΣΩΣΤΗ χρηση του παρεμπιπτοντως (αν και σου φυγε ενα μ) δεν κανω πλακα ειναι απο τις πλεον παρεξηγημενες λεξεις

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

:o :o

 

τι αλλο θεμα θα σκεφτεις να ανοιξεις πες μου  ;D

 

μπραβο παντως για την ΣΩΣΤΗ χρηση του παρεμπιπτοντως (αν και σου φυγε ενα μ) δεν κανω πλακα ειναι απο τις πλεον παρεξηγημενες λεξεις

 

βασικα οταν ειδα στο μειλ μου οτι εδωσες απαντηση ημουν σιγουρος 100% οτι θα κριτικαρεις απλως  χωρις να δωσεις απαντησεις στο ερωτημα... ;D ;D ;D Παραυτα ειχε πλακα αυτο που ειπες...

 

Πιστευω οτι ειναι ενα χρησιμο θεμα που μπορει να ενδιαφερει κι αλλους καθως υπαρχουν πολλοι που εχουν μια κιθαρα που τους αρεσει κατα τα αλλα , ομως θα θελανε κατι να αλλαξουνε στο αισθητικο τομεα...

 

Μπηκα και στο φεισμπουκ και ειδα κατι απιστευτες αερογραφιες σε κιθαρες και ειπα γιατι οχι... αν υπαρχει καποιος επαγγελματιας πα να κανει καλη δουλεια και να ειναι σε λογικα λεφτα , θεωρω οτι αξιζει...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν τοχω ψαξει το θεμα παντως σιγουρα θα ειναι αρκετα ακριβη η διαδικασια. επισης δεν ξερω αν το finish της καθε κιθαρες επιδεχεται τετοια δουλεια... συνηθως γινεται σε μεταλο η σκληρο πλαστικο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχουμε τον marathon που μπορεί να σου σχεδιάσει σε mac οτι γουστάρεις και να βγεί

ακριβώς πάνω στην κιθάρα χωρίς πιθανότητα λάθους και εσύ σκέφτεσαι αερογραφίες...

αυτά είναι '90s τεχνικές ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχουμε τον marathon που μπορεί να σου σχεδιάσει σε mac οτι γουστάρεις και να βγεί

ακριβώς πάνω στην κιθάρα χωρίς πιθανότητα λάθους και εσύ σκέφτεσαι αερογραφίες...

αυτά είναι '90s τεχνικές ;)

 

και πως θα βγει πανω στην κιθαρα μετα το σχεδιο ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν δε με απατα η μνημη μου ο marathon λεει στη σελιδα του οτι το σωμα πρεπει να ναι αβαφο για να κανει τα μαγικα του.Στη συγκεκριμενη περιπτωση η κιθαρα του φιλου μας αποδω φανταζομαι πως θα ειναι καποια γυαλιστερη μαυρη βαμμενη(αυτη που φαινονται ολες οι δαχτυλιες) η κατι αντιστοιχο και γι αυτο θα θελει να την αλλαξει εμφανισιακα.Αρα

μαλλον θα πρεπει πρωτα να προηγηθει αφαιρεση του χρωματος κτλ...κατι που θελει χρονο και κοπο...

Αν λεω κατι λαθος διορθωστε με για να μην εχουμε και παρεξηγησεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πιστευω οτι ειναι ενα χρησιμο θεμα που μπορει να ενδιαφερει κι αλλους καθως υπαρχουν πολλοι που εχουν μια κιθαρα που τους αρεσει κατα τα αλλα , ομως θα θελανε κατι να αλλαξουνε στο αισθητικο τομεα...

 

 

Και αυτό δεν σε έκανε να σκεφτείς π.χ. να κάνεις μια αναζήτηση, μπας και άλλοι είχαν την ίδια απορία;

 

http://www.noiz.gr/index.php?topic=168869.0

When you will get good you will know. There is no guitar. There never was.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και αυτό δεν σε έκανε να σκεφτείς π.χ. να κάνεις μια αναζήτηση, μπας και άλλοι είχαν την ίδια απορία;

 

http://www.noiz.gr/index.php?topic=168869.0

 

δεν το ειδα το θρεντ γιατι εκανα εσφαλμενα αναζητηση με greeklish (μ@λ@κι@ το παραδεχομαι ) αλλα αφενως ηθελα εμεσως να παρω και τις αποψεις σας για το εγχειρημα...αφετερου ηθελα ποικιλια... ωστε να πετυχω καλη τιμη...και γενικα να γινει μια κουβεντα επι του θεματος...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βαμμενη, άβαφη η κιθάρα, χρειάζεται κανονική προετοιμασία για να δεχθεί τα σχέδια. Στο τέλος ξαναλουστραρεται, οπότε δεν έχεις πρόβλημα να σου μείνουν τα «σχέδια» στο χέρι·

www.customshop.gr

για περισσότερες πληροφορίες, και εάν δεν σκεφτείς κάτι άλλο, τα λέμε από Δευτερα (είμαι και εγώ οπαδός του Virus) ;D

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου