Προς το περιεχόμενο

2 κιθαρες στο line6 pod x3???


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα σήμερα τυχαία είδα στο internet αυτο το βιντεάκι και στο 4.15 λεπτό αναφέρει πως μπορείς να βάλεις δύο κιθάρες η ένα mic και μια κιθάρα μαζί!!!

Γίναιτε αυτό το πράγμα??? Αφού έχει μόνο μία είσοδο για κιθάρα!!!

(έχω το pod x3 live)

Plz δώστε μου τα φώτα σας!!!

this is the end of the world...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν έχει κάποια AUX; (Δεν το έχω το μηχάνησμα, δεν ξέρω...)

:-P όντως δεν το παρατήρησα αλλά δεν είναι μόνο αυτό δεν μπορώ να καταλάβω πως να βάλεις δύο διαφορετικές παραμορφώσεις σε δύο διαφορετικές κιθάρες :-/ (αλλά αφου δεν έχεις το μηχάνημα...) Ευχαριστώ για τη βοήθεια!!!

this is the end of the world...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά αυτό δεν χρειάζεται να έχω το μηχάνησμα για να ξέρω ότι γίνεται στο X3 (θα το λέει το μάνιουαλ κάπου, δεν μπορεί - ρίξε κανά διάβασμα). Απλώς θα πρέπει να πανάρεις hard δεξιά-αριστερά τους δύο ενισχυτές. Γιααα ψάξτο... (Εδώ στο Νόιζ το λες μηχάνηΣμα αλλιώς δεν παίρνεις απαντήσεις :D :D :D )

When you will get good you will know. There is no guitar. There never was.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

(θα το λέει το μάνιουαλ κάπου, δεν μπορεί - ρίξε κανά διάβασμα)

Αυτό κάνω τώρα αλλά είναι λίγο μπέρδεμα και ΤΕΡΑΣΤΙΟ (για κάποιον που δεν ηταν και ο πρώτος στο σχολείο)αχαχαχα!!!

this is the end of the world...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σίγουρα μπορείς να κάνεις χρήση του AUX για 2ο όργανο, απλώς πρέπει να κάνεις το κατάλληλο routing (δες π.χ. στο POD X3 QuickStart, το κεφάλαιο Reference: Configuration & Setup). Με ένα καλό διάβασμα των manuals της πεταλιέρας θα σου λυθούν όλες οι απορίες.

 

PS. By the way, η Line6 παίρνει άριστα για τα manuals των προϊόντων της. Απλά άψογη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ok άκυρο τα βρήκα... γελοίο ήταν τελικά απλώς έβλεπα το manual ένα χοντρό πράμα και φοβόμουνα να το ανοίξω!!! τελικά δεν μου πήρε πάνω από πέντε λεπτά!!!...:-P και sorry που σας απασχόλησα με τις χαζομάρες μου.....

Και πάλι ευχαριστώ!!!

this is the end of the world...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου