Προς το περιεχόμενο

Guitar idol 2010


kotsadoros

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 52
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Παιδια να πω ενα ευχαριστω σε ολόυς σας για το χρονο σας και τα σχολια σας, το βιντεακι παει αρκετα καλα και δωσατε μεγαλο boost με τους ψηφους σας. Με χαρα βλεπω οτι υπαρχουν παρα πολλα ατομα εδω μεσα με αντιληψη επανω στην κιθαρα και αυτο με κανει και εμενα να συνεχιζω. Τωρα αν ειμαι κλωνος του satriani  η του timmons αυτο να σας πω την αληθεια ειναι τρομερη κολακεια για μενα  ;D ;D ;D ;D ;D

Ειναι και οι δυο μεγαλες επιρροες μου ( αλλα οχι μονο ) και ισως στο συγκεκριμενο κομματι να ακουγονται περισσοτερο . Εκτος της κυριας μελωδιας να διευκρινισω ολα τα υπολοιπα ειναι αυτοσχεδιασμος στο κομματι.

Κωστας

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

.. Τωρα αν ειμαι κλωνος του satriani  η του timmons αυτο να σας πω την αληθεια ειναι τρομερη κολακεια για μενα  ;D ;D ;D ;D ;D
Μια διευκρινηση απο μενα.

Οταν ειπα μου θυμισες Satch δεν εννοουσα οτι τον μισείσαι.

Παιχτικα εχεις πολλα διαφορετικα στοιχεια και φαινεται οτι εχεις ακουσει και μελετησει πολυ πραμα εκτος του satch.

Μου τον θυμισες στην φιλοσοφια "στησιματος" ενος κομματιου.

Φυσικα μπορει να εχεις "παρει" και απο αλλου ιδεες και επηρεασμους αλλα εγω να μην τις εχω ακουσει.

Αυτη τεσπα η αισθηση μου ηρθε οτι εχεις στην αντιληψη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια διευκρινηση απο μενα.

Οταν ειπα μου θυμισες Satch δεν εννοουσα οτι τον μισείσαι.

Παιχτικα εχεις πολλα διαφορετικα στοιχεια και φαινεται οτι εχεις ακουσει και μελετησει πολυ πραμα εκτος του satch.

Μου τον θυμισες στην φιλοσοφια "στησιματος" ενος κομματιου.

Φυσικα μπορει να εχεις "παρει"¨και απο αλλου ιδεες αλλα εγω να μην τις εχω ακουσει.

 

Και οτι τον μιμουμαι να μου ελεγες παλι δεν θα με πειραζε :) γιατι ξερω κιεγω ο ιδιος οτι ειμαι παρα πολυ κοντα στυλιστικα. Το θεμα ειναι να ειναι ωραια η μουσικη και να επικοινουμε μεσω αυτης .  ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παντως φιλε Κωστα ειλικρινα ακουσα προσεκτικα πολλους απο τον διαγωνισμο και μου αρεσες περισσοτερο απο ολους,ακομη και αν δεν ηξερα οτι εισαι εσυ απο την παρεα μας εδω,παλι εσενα θα ψηφιζα γιατι το κομματι ειναι πολυ κοντα στα ακουσματα μου και στο γουστο μου και σαν μουσικη και σαν ηχος και σαν παιξιμο.

Μακαρι να φτασω καποτε εστω στο μισο απο το επιπεδο σου

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και οτι τον μιμουμαι να μου ελεγες παλι δεν θα με πειραζε :) γιατι ξερω κιεγω ο ιδιος οτι ειμαι παρα πολυ κοντα στυλιστικα. Το θεμα ειναι να ειναι ωραια η μουσικη και να επικοινουμε μεσω αυτης .  ;)

+1

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου