Προς το περιεχόμενο

Lakis Kallianides-- Jingle Bells (Alter Take)


LK

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Moderator

και μετα κουιζ...

Ποιος να ναι ο αγνωστος μασκοφορος? ;D ;D ;D

 

o μασκοφορος ειναι .... τι μαρκα ειναι το κουστουμι?

 

O Ζούπερμαν !

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 51
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

'Η ΤΑΝ 'Η ΕΠΙ ΤΑΝ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Διαβάζοντας μερικά από τα πιο πάνω ποστ, δεν μπορώ να μην ρωτήσω, γιατί θα σκάσω…

 

Με τέτοια κρίση, που βρίσκετε λεφτά για ναρκωτικά;  ;D

 

 

Λάκη, ωραίο το βίντεο. Το' χεις το κινηματογραφιλίκι!

 

Something Wicked This Way Comes

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Διαβάζοντας μερικά από τα πιο πάνω ποστ, δεν μπορώ να μην ρωτήσω, γιατί θα σκάσω…

 

Με τέτοια κρίση, που βρίσκετε λεφτά για ναρκωτικά;  ;D

 

 

Λάκη, ωραίο το βίντεο. Το' χεις το κινηματογραφιλίκι!

 

 

Hello Χάρη!

 

Προσωπικά όταν "παράγω"  ;D video clip, παραμένω εσώκλειστος για 2-3 μέρες, οπότε σιτίζομαι με ό,τι leftover ληγμένο υπάρχει στο ψυγείο μου! ( Η μαγεία του DIY και του LBY (living by yourself- άντε ρε freerock και Ellianios βρείτε μου κάνα καλό κορίτσι να νυμφευτώ  ;D ;D ;D). Εκεί λοιπόν αποδίδω την μαστούρα. Για τους άλλους δεν ξέρω- δεν μου λένε κιόλας!  >:( >:(

 

Σε ευχαριστώ πάρα πολύ για τα καλά σου λόγια. Honestly!

 

PS1 Νέστορα και Σουηδέζα ΔΕΝ ΜΕ ΧΑΛΑΕΙ!

PS2 Γνωστή παιχνιδομηχανή της Sony.

 

 

 

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

PS2 Γνωστή παιχνιδομηχανή της Sony.

;D ;D ;D ;D ;D ;D

 

Ιδου Κυριοι ποιος παιρνει απαγορευμενες ουσιες και προκαλει το λαικο αισθημα

οδηγωντας μας στην αυτογελοιοποιηση...

 

Προσωπικά όταν "παράγω"  ;D video clip, παραμένω εσώκλειστος για 2-3 μέρες, οπότε σιτίζομαι με ό,τι leftover ληγμένο υπάρχει στο ψυγείο μου! ( Η μαγεία του DIY και του LBY (living by yourself- άντε ρε freerock και Ellianios βρείτε μου κάνα καλό κορίτσι να νυμφευτώ 

 

Αφου μπορεις να εσωκλειστεις και να τρως ληγμενα,μια χαρα εισαι... ;D

Ξερεις ποσο το χω πεθυμησει ενα πακετο με προχθεσινη πιτσα απανω στην κονσολα?

Δεν ξερω βεβαια,οι Σουηδεζες μπορει να σ αφηνουν ησυχο να παραγεις και να σου φερνουν

και κεφτεδακια αλα Μαλμο(θα μας πει ο Νεστορας..)

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χαρη μη τους ακους.

 

Ξερεις τι ειναι να σνιφαρεις κουραμπιεδοσκονη και να πατας στο αργιλε μαυρακι σοκολατας...καριοκας?(με τακαρυδια φυσικα).

 

 

 

'Η ΤΑΝ 'Η ΕΠΙ ΤΑΝ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Λυπάμαι μου έταξε πιο πολλά ο Freerock. :D

:'( :'( :'( :'( :'( :'( :'(

 

Ξερεις ποσο το χω πεθυμησει ενα πακετο με προχθεσινη πιτσα απανω στην κονσολα?

Μην ανησυχείς at all! Σου στέλνω μία special αύριο και την τρως Παρασκευή!

 

Ξερεις τι ειναι να σνιφαρεις κουραμπιεδοσκονη και να πατας στο αργιλε μαυρακι σοκολατας...καριοκας?(με τακαρυδια φυσικα).

 

One bite….. Hey Mas Kariokas!

Two bites...Hey! Hey! que veneno-

Three bites...Hey! Arriba! Hey! Hey! Hey! Mas Kariokas!

 

Άντε γεια μας! :D

 

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου