Προς το περιεχόμενο

Lakis Kallianides-- Jingle Bells (Alter Take)


LK

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Νομίζω ότι χρειάζεστε απαραιτήτως και blue να εμφανίζεται με φανελάκι 2 νούμερα μικρότερο κουβαλώντας σακούλες με σαρδέλες, με τέτοιο τρόπο ώστε να τονίζεται η γράμμωση των τρικέφαλων.

Ενωμοτάρχης

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 51
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Νομίζω ότι χρειάζεστε απαραιτήτως και blue να εμφανίζεται με φανελάκι 2 νούμερα μικρότερο κουβαλώντας σακούλες με σαρδέλες, με τέτοιο τρόπο ώστε να τονίζεται η γράμμωση των τρικέφαλων.

Το πας εδώ, το πας εκεί, τις ψαροκασέλες ξαναφέρνεις στο προσκήνιο. ;D

InfluenSir!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Προς Σταύρο,

 

Πάρε εσύ απόφαση το διαζύγιο (σαν δεν ντρεπόμαστε λέω εγώ), και μη φοβάσαι τίποτα. Θα το φτάσω στα άκρα! Και επειδή έχω κατηγορηθεί στο παρελθόν ότι δεν παραπέμπω σε νομολογία, σου τονίζώ ότι στην περίπτωσή σου θα επικαλεστώ την υπόθεση Kramer vs Kramer (όχι ρε παλιοχεβυμεταλάδες τις κιθάρες >:( >:().

 

Προς Νέστορα,

Αν υποψιαστώ ότι έχεις τέτοιες άκρες και αντ’ αυτού αναλώνεσαι στις συζητήσεις μας για κιθάρες και γραμμές φωνητικών θα παρεξηγηθούμε :o!! Διευκρίνισε με pm σε παρακαλώ, ή όπως γουστάρεις εν πάσει περιπτώσει!!!  8)

 

Προς jazzrocker,

Λοιπόν άσε τις υποδείξεις για το τι χρειαζόμαστε και έλα για να παίξεις ΕΣΥ!!!! Fusion είναι και το σενάριο του freerock 1975 μειόν 1  ;)άρα είσαι ό,τι χρειαζόμαστε :D.

 

Τέλος επειδή με βλέπω πάλι για παιδική χαρά,  σας απαντάω στις ερωτήσεις που μου στείλατε με pm:

Ναι Νέστορα, με  Roger Nichols plugins επεξεργάστηκα τα φωνητικά, γι αυτό σου άρεσε η «ζεστασία» της φωνής! ;D

Στάυρο, χαίρομαι που κατάλαβες ότι το video ήταν μια αναφορά στην Ιταλική cinecita   ::)και

 

Jazzrocker, η αλήθεια είναι ότι  δεν συνηθίζω το παίξιμο με modes, έχεις δίκαιο, αλλά τα 7th major / minor arpeggios και ο dorian mode πάντοτε μου άρεζαν!  :o

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΝΑΜΑΣΤΕΕΕΕΕΕΕΕ

Λοιπον μετα απο ρακες μου ρχεται καπως το standard ελληνομαγερειον και θα παρεμβω(μου δωσατε δικαιωμα) με μια μικρη αλλαγη.

 

Ζαχαροπλαστειο ;D ;D ;D ;D ;D με βραζιλιανες να βγαινουν απο μια γιγαντια καριοκα και να αρχιζουν τα χαδια(πλατωνικα μιλω προς αποφυγη  λογοκρισιας απ τους συντελεστες) υπο την υπερπλημυρα τσικουλατας ραντιζομενη εκ της les paul μου μετα προσθηκης λαστιχου(μαρκουτσι) παραληλος εφαπτομενης της μαχογκανι ταστιερας μου.

ΑΛΛΙΩΣ ΔΕ ΠΑΙΖΩ!!!!! >:( >:( >:(

Θελω το χασοδικη ντυμενο με χοντρη αλυσιδα χρυση σε ρολο σκυλοπνιχτη περιξ των ηλιοκαμμενων λαιμων των κοριτσιονε σε ρολο ταρανδοδαμαστη και κοκκινη γουνα με ασπρο στριφονι(Γκοτιε), με μαγιο και μπολικο λαδι ωστε να διαγραφονται σε πληρη αρμονια αι μυες του(βλεπε 300the movie).

Νεστορας. Πρεπει να βρω τροπο να κανεις τη καριοκα, γιατι στο τελος αι βραζιλιαναι επιδηθουν σε προκλητικη βρωση της.

Jazzjocker. Oπως και το ονομα σου(το μισο) καποιος πρεπει να κανει το ξωτικο(γ*** του ρολους δες παρομοια).

Ποιος αλλος ειναι να παιξει? ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

 

 

καλα καλα. 1974. σερφ με μια Deluxe πανω στη σοκολατα για 2 λογους.

1. Το καλυτερο που θυμιζει η φεντερ ειναι το σε σερφ

2. Εκει που τα χυνει η γκιμπσον αξιζει να πατατε για να γλυστρατε ΜΠΟΥΑΑΑΧΑΧΑΧΑ.

 

Στυλ τραγουδιου.

 

καραγκουνα με κρητικη λυρα σε χιτζαζ.

Λες πωλ σε φα μειζον αλεγκρο ανταντε

φαγκοτο δεν εχει

και αφου το ηχογραφισουμε του τραβαμε και ενα ριβερσ για ξεκαρφωμα.(dead can dance και μαλακιες ;D ;D ;D)

 

ΥΓ LK πραγματικα με εχει εντυπωσιασει σε οτι κανεις συνθετικα και βιντεικα.

Θελει πολλη υπομονη ΜΠΡΑΒΟ ΣΟΥ

Καλα ρε δουλεια δεν εχετε? ουστ!!!

'Η ΤΑΝ 'Η ΕΠΙ ΤΑΝ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

 

Kαλα...τι σοι ρακες ηταν ετουτες ρε συ? ;D

Τι σας ποτιζουν κει κατω?

Τσι ετσα μου γυρισες απ τη ρακοποσια..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

ΝΑΜΑΣΤΕΕΕΕΕΕΕΕ

Λοιπον μετα απο ρακες μου ρχεται καπως το standard ελληνομαγερειον και θα παρεμβω(μου δωσατε δικαιωμα) με μια μικρη αλλαγη.

 

Αμαν μας βρήκε!!!!! Προσπαθήσαμε να το κρύψουμε....αλλά ουδεν κρυπτόν υπό τον Σπύρον!!

 

Καλά το σενάριό σου δεν το σχολιάζω......μίξη ντανταϊσμού με υπερρεαλισμό και "συγκεκριμένη" τέχνη ;D ;D Με απασχολούν μόνο τεχνικά ζητήματα για το πως θα το γυρίσουμε! ???

 

ΥΓ LK πραγματικα με εχει εντυπωσιασει σε οτι κανεις συνθετικα και βιντεικα.

Θελει πολλη υπομονη ΜΠΡΑΒΟ ΣΟΥ

Καλα ρε δουλεια δεν εχετε? ουστ!!!

 

 

Αν και intoxicated από ρακές….κατάλαβες το Μεγαλείο μου!!  ;D ;DΣπύρο ειλικρινά σε ευχαριστώ και χαίρομαι όταν ακούω καλά λόγια από εσένα ιδιαίτερα! :)

 

Kαλα...τι σοι ρακες ηταν ετουτες ρε συ?

Τι σας ποτιζουν κει κατω?

Τσι ετσα μου γυρισες απ τη ρακοποσια..

 

Καλά ρε vimpire  (Βρουκόλακα Κοζανιστί) τί ώρα κοιμάσαι???? ??? :o 8) ;D :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Καλά ρε vimpire  (Βρουκόλακα Κοπζανιστί) τί ώρα κοιμάσαι???? ??? :o 8) ;D :D

 

Μια Παρασκευη κι ενα Σαββατο περιμενω να το ξενυχτησω...

Αμ εσυ...

Τι διαβαζες χτες και κοιμηθηκες ξημερωματα?

Την υποθεση Ντρευφους? ;D¨

 

Εννοειται οτι στο βιντεο κλιπ-τηλεταινια θα γυριστει και συναρπαστικη καταδιωξη

με περιπολικα,CBR,Ninja και XT στην εθνικη οδο Κοζανης-Λαρισας μεσω Σαρανταπορου.

Στη γεφυρα στα Σερβια θα εμπλακει και ο Νεστορας ως αρχηγος μπλοκου τρακτερ στην απο κειθε πλευρα του Αλιακμονα...

Εγω θα πινω καφε στη Νεραιδα με τη Σουηδεζα και θα σας βλεπω... 8)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια Παρασκευη κι ενα Σαββατο περιμενω να το ξενυχτησω...

Αμ εσυ...

Τι διαβαζες χτες και κοιμηθηκες ξημερωματα?

Την υποθεση Ντρευφους? ;D¨

 

Εννοειται οτι στο βιντεο κλιπ-τηλεταινια θα γυριστει και συναρπαστικη καταδιωξη

με περιπολικα,CBR,Ninja και XT στην εθνικη οδο Κοζανης-Λαρισας μεσω Σαρανταπορου.

Στη γεφυρα στα Σερβια θα εμπλακει και ο Νεστορας ως αρχηγος μπλοκου τρακτερ στην απο κειθε πλευρα του Αλιακμονα...

Εγω θα πινω καφε στη Νεραιδα με τη Σουηδεζα και θα σας βλεπω... 8)

Το ξεσκίσαμε το κομμάτι του ανθρώπου.

Όσο για τη Σουηδία το καλοκαίρι που θα ξαναπάω θα πάρω και έναν σας μαζί μου. Θα τηρηθεί απόλυτη προτεραιότητα που θα βασιστεί στα δώρα-ταξίματα που θα μου δώσετε.

InfluenSir!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Στάυρο,

Εγώ ρε ξενυχτούσα για να βάλω το σενάριο σε σειρά!! >:(

Νέστορα, μη μασάς, ΞΕΣΚΙΣΕ το κι άλλο, It’s Christmas after all.

Εγώ πάντως θα σου κάνω δώρω και σου τάζω να μην ξανατραγουδήσω ;D ;D!!

How do you like that!! Νομίζω ότι είμαι ο πρώτος ήδη! 8)

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το ξεσκίσαμε το κομμάτι του ανθρώπου.

Όσο για τη Σουηδία το καλοκαίρι που θα ξαναπάω θα πάρω και έναν σας μαζί μου. Θα τηρηθεί απόλυτη προτεραιότητα που θα βασιστεί στα δώρα-ταξίματα που θα μου δώσετε.

 

Ο Λακης δε μασαει γιατι εχει χιουμορ.

 

Εγω σου ταζω μια Suhr γιατι η στρατ σου εχει στραβωσει και δεν το χεις παρει χαμπαρι.. ;D

Εννοειται οτι δε θα παμε μονο για τ αξιοθεατα της Στοκχολμης ετσι?

Αν ειναι μονο γι αυτο,σου ταζω μειπλ μανικι στρατ.

Το χω βαλμενο σε σφικτηρες 3 μηνες τωρα μπας και στρωσει...

Θα στο δωσω μαζι με τους σφικτηρες εννοειται! ;D

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου