Προς το περιεχόμενο

BAD WOOD...


S9F

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 32
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

  • Moderator

width=600 height=450http://www.seleo.gr/images/stories/j-admin-mobile/IMAGE-2_2010-12-08-154429-+0200.jpg[/img]

 

Μαχογκανυ καλο για βιτρινα?

Τα ΣΠΑΕΙ  ;D ;D ;D ;D ;D ;D

all this has happened before and will happen again

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

περα απο τη πλακα παιδες εχουμε φτασει σε ενα σημειο που τα πραγματα σοβαρευουν πολυ....ο ενας παει να καψει την υπαλληλο λογω αδιαφοριας της για τα χαρτια του για συνταξιοδοτηση,ο αλλος κατεβαζει τη τζαμαρια για τους χ ψ λογους......εγω κοντευω να δολοφονησω το αφεντικο μου (με το ζορι κρατιεμαι)

που παμε ρε παιδια?ποση υπομονη να εχει ενας ανθρωπος?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πτωχοί κι απαίδευτοι Νοιζοχασομέρηδες, ήταν μια ακτιβιστική κίνηση διαμαρτυρίας, το μέγεθος και την διάσταση της οποίας προφανώς αδυνατείτε να αντιληφθείτε... μια απεγνωσμένη κραυγή αγωνίας και αγανάκτησης για τους τόνους poly και nitro finish που βάζουν επάνω στις κιθάρες που φτιάχνονται σήμερα και δεν αφήνουν το ξύλο να αναπνέει. Η κιθάρα που κατέστρεψε ήταν μια από αυτές, και μάλιστα αγορασμένη από το συγκεκριμένο μαγαζί, εκφράζοντας έτσι την δικαιολογημένη του οργή προς τον απατεώνα που του την πούλησε. Με μια συμβολική κίνηση ο συνάδελφός μας έβγαλε τα ρούχα του, υποδηλώνοντας πως μόνο το γυμνό ξύλο είναι πραγματικά ελεύθερο να τραγουδήσει. Μοναδική εξαίρεση αποτελούν αυτές από καπλαμά/βετέξ που τα ρουφάει όλα και δεν αφήνει ίχνη, ή αν είναι μια φτιαγμένη λάικ δε γκουντ όουλ τάιμζ (σίξτις), όπως τις φτιάχνει ο φίλος μου ο Γιούρι Σίσκοφ.

Fear no more the heat o' the sun

Nor the furious winter's rages

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Λοιπόν πέρα από την πλάκα, τον τύπο που τα έσπασε τον καταλαβαίνω 100%...

 

Πριν μερικά χρόνια είχα κάνει την… λαλακία και είχα πάρει έναν «μπέριγκερ» για μπάσο- μαύρη η ώρα.

 

Το ρημάδι είχε ένα θέμα με το που το έβγαλα από το κουτί και το έστειλα πίσω στο μαγαζί- και από εκεί κατέληξε στην Πάτρα στο σέρβις του Στόλλα.

 

Αφού με έβγαλαν τρελό και… κουφό- και με πίεση 2000 από τα νεύρα μου- έφτασα τηλέφωνο στο τηλέφωνο, μέχρι και στον Στόλλα, που το έπαιζε κυρία… Ναι, και εμείς και δεν μπορούμε… και το μηχάνημα είναι μια χαρά… και δεν μπορούμε να κάνουμε τίποτα… και τέτοιες παπαρολο… ιες…

 

Με έκανε τούρμπο ο κ. Στόλλας- και αν ήμουν εκεί θα του τον είχα περάσει κολάρο…

 

Τελικά το κατάστημα- ΟΧΙ Ο ΣΤΟΛΛΑΣ- μου άλλαξε τον ενισχυτή και πήρα (φυσικά) έναν Fender και ηρέμησε το κεφάλι μου.

 

Όμως μετά από αυτό ΔΕΝ ΕΧΩ ΑΓΟΡΑΣΕΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ ΟΥΤΕ ΜΙΑ ΧΟΡΔΗ… από κατάστημα.

 

Γιατί αποφάσισα ότι δεν θα πάρει φράγκο από εμένα ο Στόλλας και ο κάθε Στόλλας που από το ’80 που ασχολούμαι μου έχουν πιάσει τον…. You know who

 

Να τα κλείσουν τα ρημάδια τους ή να πάρουν χαμπάρι ότι οι μέρες της αυτοκρατορίας τους, έφυγαν ανεπιστρεπτί. Αν σε κάποιον δεν αρέσει το όργανο που πήρε, του το αλλάζεις και λες και ευχαριστώ που ήρθε σε εσένα και δεν το πήρε από Γερμανούς, Γάλλους κλπ… Κατανοητό κ.κ… Στόλλες;

 

all this has happened before and will happen again

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τους ξέρεις τώρα, τους Μπαοκξήδες...

 

Ε όχι και "μπ"! :)

Εκ μέρους του συνδέσμου φίλων ΠΑΟΚ δυτ. συνοικιών "Ο Λέμι" δηλώνω υπεύθυνα πως δεν χρησιμοποιούμε τις κιθάρες μας για να κατεβάζουμε βιτρίνες, αλλά μόνο για να παίζουμε το Hell's Bells κατά την έναρξη των αγώνων στην Τούμπα. Για του λόγου το αληθές, ιδού.

 

RANDOMIZE USR 0

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Administrator

@ Terry RoscoeBeck5: Σε φαντάζομαι κι εσένα να τρέχεις τσίτσιδος στο απέναντι βενζινάδικο (όπως κάθε άτομο με σώας τας φρένας) για να εκφράσεις την αγανάκτηση σου για το... δίκαιο θέμα σου!

Live and let Live.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@ Terry RoscoeBeck5: Σε φαντάζομαι κι εσένα να τρέχεις τσίτσιδος στο απέναντι βενζινάδικο (όπως κάθε άτομο με σώας τας φρένας) για να εκφράσεις την αγανάκτηση σου για το... δίκαιο θέμα σου!

Εγώ Terry, θα σου έλεγα να τρέξεις τσίτσιδος στο Carrefour (τμήμα USB)...για να εκφράσεις την αγανάκτηση σου ;) ;D

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@ Terry RoscoeBeck5: Σε φαντάζομαι κι εσένα να τρέχεις τσίτσιδος στο απέναντι βενζινάδικο (όπως κάθε άτομο με σώας τας φρένας) για να εκφράσεις την αγανάκτηση σου για το... δίκαιο θέμα σου!

O ένας ψάχνει για φανταστικές γυναίκες στα Carrefour ανά την Αττική, ο άλλος φαντασιώνεται μεσήλικες γυμνούς μπασίστες .............

Θεέ μου, αν γίνεται, να με πάρεις κοντά σου, πριν καταντήσω έτσι.

Δεν έχουν θόρυβο οι μαγνήτες.

Απλά γκρινιάζουν όταν δεν παίζουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

O ένας ψάχνει για φανταστικές γυναίκες στα Carrefour ανά την Αττική, ο άλλος φαντασιώνεται μεσήλικες γυμνούς μπασίστες .............

Θεέ μου, αν γίνεται, να με πάρεις κοντά σου, πριν καταντήσω έτσι.

Δεν θέλω να σε πληγώσω Δημήτρη και δεν ήθελα να το μάθεις έτσι, στυγνά, δημοσίως αλλά γκουχ, γκουχ, εεεε, χμμμμμ ...... πως να στο πω.......δεν φταις εσύ.......εγώ είμαι το πρόβλημα......αλλά να........ξέρεις........έχω αρχίσει και βλέπω άλλους άνδρες πλέον ...... 8)

Άσε ρε φίλος.... ;) ;D

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου