Προς το περιεχόμενο

Ξέρει κανείς από yamaha YPT 210 αρμονιο;


Thomsot

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Προχτες τα Lidl βγαλανε σε προσφορα ενα αρμονιο, το yamaha YPT 210 στα 119 ευρω.

Προσφορα που λεει ο λογος δηλαδη γιατι ψαχνοντας στον Thomann το βρηκα 80 ευρω. Μανι μανι δηλαδη τουτοι εδω βγαλανε ενα 50% νταβατζηλικι απο προιον που το εχουν σε "προσφορα".

Τελος παντων το ηθελα να μου κραταει κανα τεμπο (απο την αλλη μου αρεσει και ο ηχος του πιανου της yamaha καθως επισης και να μην με κοροιδευει ο φιλος ο Μαρμελακης που ειχα... τουμπερλεκι   ;D) και μη θελωντας να ανοιξω νταραβερια με Γερμανια για 100 ευρω...πηγα και το πηρα.

Να το εδω παρακατω.

 

Gypsydisco

 

Τι επαθα τωρα με αυτο??!!

Ενω μου βγαζει πολυ ωραιους ρυθμους και μου ριχνει και καλα ακορτα με μπασαδουρα, δεν μπορω να φτιαξω μια σειρα απο ακορτα να επαναλαμβανεται συνεχεια (ενα 12/μετρακι με λιγα λογια) και μ εχει φαει το ενα ακορτο, εχω καταντησει "κιθαριστας του ενος ακορτου" με λιγα λογια ;D .

Ξερει κανενας νεολαιος απο σας αν μπορει αυτο το πραγμα να κανει τετοια δουλεια??

Εαν οχι, ποιο αρμονιο μπορει να την κανει??

Ευχαριστω.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου