Προς το περιεχόμενο

Jensen P10R Alnico απορίες.


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα και χρονια πολλά σε ολους

 

Θα ήθελα να ευχαριστισω τον SF για την υποδειξή του για το συγκεκριμένο μεγάφωνο. Ενταξει...αλλος ένισχυτής εγινε παίδια!!! Εχει απιστευτο headroom πλεον.

Πριν ειχε μια λασπη και μια μουνταδα ο ενισχυτής και απο το 9 η ωρα και μετα αρχιζε να βρομιζει...τώρα?? μεχρι και 3 η ωρα καθαρο!!!!! και χωρις να έχω αλλάξει και τις stock λυχνιες σε JJ που θα ειναι και το επομενο βήμα.

Ακουω και διαφορά στα eq ρυθμιστικά που πριν δεν μου έκαναν κουκου.

Τωρα με την τελε μου απλα ξεπηδάνε η νοτες παραδισένια απο τον ενισχυτη  ;D ;D ;D

 

Να σημειώσω επίσης ότι ειδα και απόειδα μια εβδομάδα με το μεγαφώνο εδώ περιμένωντας έναν φίλο ποτε θα μπορέσει να το φτίαξει ...και αγορασα και ενα weller 40w και με τη βοήθεια του youtube έκανα και την πρώτη μου κοληση. και ενισχυτης καινουριος και γνωση  ;D ;D ;D

 

Οσοι θέλετε σε 10ρακι headroom η αλλαγή στο harley benton σας αβλεπεί παίδια το μεγαφωνάκι ...τα σπαει. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου