Προς το περιεχόμενο

Dr.Boogie Pedals


Satanas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αθηναίος είμαι αλλά εσύ δεν παρατήρησες ότι από αλλού ξεκίνησε η κουβέντα αν το παρατήρησες(εγώ το Dr.Boogie ψάχνω ΒΑΣΙΚΑ σε νορμάλ τιμή) αλλά ο φίλος zappa μου πρότεινε το Black Magic που στα αυτιά μου ακούστηκε ίδιο κατά 95%...

Αλλά μπράβο σου ΜΟΝΟ εσύ είδες την τρελή σύμπτωση...

 

Ευχαριστώ για τα καλά σου λόγια για την παρατήρησή μου και ΟΝΤΩΣ το παρατήρησα πως έψαχνες ένα κάποιο πετάλι που το λέγανε Dr. Boogie που παρατήρησα πως κάπου κάπως κάποτε θα πρέπει να ήταν μια ευτυχής σύμπτωση που αυτό το πετάλι το έφτιαχνε ο Electrictabs που παρατηρώ ότι είναι κι αυτός Αθηναίος και ζήσανε αυτοί καλά κι εμείς καλύτερα.

Fear no more the heat o' the sun

Nor the furious winter's rages

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 21
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Ευχαριστώ για τα καλά σου λόγια για την παρατήρησή μου και ΟΝΤΩΣ το παρατήρησα πως έψαχνες ένα κάποιο πετάλι που το λέγανε Dr. Boogie που παρατήρησα πως κάπου κάπως κάποτε θα πρέπει να ήταν μια ευτυχής σύμπτωση που αυτό το πετάλι το έφτιαχνε ο Electrictabs που παρατηρώ ότι είναι κι αυτός Αθηναίος και ζήσανε αυτοί καλά κι εμείς καλύτερα.

K.M.E  :-X

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου