Προς το περιεχόμενο

Real Book αγορά από Ελλάδα


Evilnye

Προτεινόμενες αναρτήσεις

να πω κ κατι ακομα?? αφου μπορεις να τα κατεβασεις απο τον ιντερνετ γιατι να πας να τα αγορασεις???οτι Real book 8ες υπαρχει στο νετ ετοιμο για κατεβασμα!κριμα δεν ειναι να δινεις τα λεφτα σου τσαμπα?? ::)

 

E, σε live χρειαζεται ενα paper copy. Και δεν θα σου βγει και πολυ φθηνοτερα να πας το pdf σε καποιο φωτοτυπαδικο για εκτυπωση...ασε που τεχνικα ειναι παρανομο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 22
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Κρίμα δεν είναι να πληρώσεις μιας και πληρώνεις τη δουλειά αυτού που το έδεσε κυκλοφόρησε κτλ, οπότε τζάμπα ΔΕΝ είναι.

Ούτως ή άλλως το θέλω σε χαρτί.

 

Εν τω μεταξύ το βιβλιοπωλείο που αναφέρετε μιλάμε για το βιβλιοπωλείο του Νάκα ή υπάρχει κ άλλο;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κρίμα δεν είναι να πληρώσεις μιας και πληρώνεις τη δουλειά αυτού που το έδεσε κυκλοφόρησε κτλ, οπότε τζάμπα ΔΕΝ είναι.

Ούτως ή άλλως το θέλω σε χαρτί.

 

Εν τω μεταξύ το βιβλιοπωλείο που αναφέρετε μιλάμε για το βιβλιοπωλείο του Νάκα ή υπάρχει κ άλλο;

 

ρε παιδια αμα απ το real book θελετε τα μισα και κομματια βγαλτε το φωτοτυπια!Αμα παλι θελετε λιγα κομματια το ψαχνετε απο ιντερνετ κ εκτυπωνετε το κομματι που θελετε και το εχετε και σε χαρτι!Οι περισσοτεροι αυτο κανουν!ποιος θα κατσει να αγοραζει original ή να βγαζει συνεχεια φωτοτυπιες απ ολα τα Real books???Ειναι κ πολλα τα ατιμα!  :P

 

το βιβλιοπωλειο που λεω δεν ειναι του Νακα!Απ τον νακα 8α το παρεις γνησιο αλλα 8α δωσεις καμποσα ευρω γιατι ειναι κ βιβλος!

 

Διπλα απ το ωδειο του νακα στην ιπποκρατους εχει ενα βιβλιοπωλειο που σου βγαζει φωτοτυπια ολο το Real book που θες κι αν θυμαμαι καλα τοτε ειχα δωσει γυρω στα 15 ευρω για Real book για πιανο (γιατι υπαρχουν κ για αλλα οργανα,αναλογα τον μουσικο)!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν εχω κοιταξει απο amazon ή απο αλλες ιστοσελιδες για να σου πω την αληθεια γιατι εγω οταν τα ηθελα μου τα ειχαν δωσει σε μορφη pdf κ αλλα τα φωτοτυπησα.Παντως απο βιβλιοπωλειο τυπου Νακα να το παρεις γνησιο με 20 ευρω π.χ μου φαινονται λιγα χρηματα.Κοιτα εσενα τι σε βολευει καλυτερα οικονομικα αλλα κ σαν τροπο αγορας κ ρωτα και σε βιβλιοπωλεια για γνησιο..ποτε δεν ξερεις!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παρτο απο εδω

 

http://www.bookdepository.co.uk/search?searchTerm=real+book

 

που εχει και τζαμπα μεταφορικα. ;)

 

παει το amazon,πεθανε... ;D

 

και το αμαζον ΤΖΑΜΠΑ μεταφορικα εχει αν παρεις πανω απο 20 λιρες (εδω και δυο μηνες)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μπορεις να ποσταρεις ενα λινκ που να δειχνει αυτη την πληροφορια?

 

edit ...το βρηκα.... ;D

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το μόνο που θα με προβλημάτιζε είναι ποιο απ' όλα να πάρω, και ακόμα έχω το φοβερό ρεπερτόριό μου των 2,5 κομματιων σε χύμα φωτοτυπίες :)

 

γιατί υπάρχουν 3 "παλιά" real book και κάμποσα new real book  :-\

"[...] the stupid are cocksure while the intelligent are full of doubt."

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

http://www.amazon.co.uk/gp/help/customer/display.html/?nodeId=200355380

 

 

το αλλαξανε σε 25 λιρες ειμαι σιγουρος πως ηταν 20 καθως πριν 15 μερες εκανα παραγγελια  ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε παιδια αμα απ το real book θελετε τα μισα και κομματια βγαλτε το φωτοτυπια!Αμα παλι θελετε λιγα κομματια το ψαχνετε απο ιντερνετ κ εκτυπωνετε το κομματι που θελετε και το εχετε και σε χαρτι!Οι περισσοτεροι αυτο κανουν!ποιος θα κατσει να αγοραζει original ή να βγαζει συνεχεια φωτοτυπιες απ ολα τα Real books???Ειναι κ πολλα τα ατιμα!  :P

 

Κι εγώ δεν θα χρησιμοποιώ το laptop που θέλω να αγοράσω πάνω από 2 ώρες την ημέρα. Άσε που όλο στο ίντερνετ θα είμαι, δεν θα εκμεταλλεύομαι ούτε το 10% των δυνατοτήτων του. Λες να το βουτήξω;

When you will get good you will know. There is no guitar. There never was.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου