Προς το περιεχόμενο

VHT Special 6 Head AV-SP-6H σε συνδιασμο με Line 6 Pod HD


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εκανα την συγκεκριμενη ερωτηση και στο θεμα για τις Line 6 POD HD αλλα δεν μ απαντησε κανεις και γι αυτο ανοιγω καινουριο θεμα. Εχει ο συγκεκριμενος VHT http://www.thomann.de/gr/vht_special_6_head_av_sp_6h.htm καλα καθαρα για να καρφωσω πανω μια pod ή οποιαδηποτε αλλη πεταλιερα? Ξερει κανεις αν ανεβαζοντας την ενταση "βρομιζει" ο ηχος (παει προς crunch δηλαδη)? Θελω καθαρα μονο τα καθαρα του!  ;D θα παιζει σε μια καμπινα harley benton 212 vintage και ειναι καθαρα για χρηση στο σπιτι! Αν εχετε να προτεινετε κατι καλυτερο σε αυτα τα λεφτα πανω-κατω καλο θα ναι :)

Ευχαριστω!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απο  οσο ξερω ο συγκεκριμενος ενησχητης εχει ενα καναλι το οποιο οσο το ανοιγεις βρωμιζει ... μετα δηλαδη απο το 10.00 η ωρα βρωμιζει... αυτο ισως ειναι και καλο... αλλα στην σκεψη αγορας αυτου του ενυσχητη με σκοπο να παρεις οτι καλο εχει η λαιν6 ισως σε απογοητευσει... πιθανον  θα χρειαστεις καποιος ultra clean φεντερ ενυσχητη δικαναλο ωστε να μην βρωμιζει οσο ανοιγεις το βολιουμ σε λογικα επιπεδα....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τον συγκεκριμένο ενισχυτή σε κόμπο τον έχω κι εγώ και δεν βρομίζει εύκολα και είμαι αρκετά ευχαριστημένος. Επειδή όμως δεν είμαι και πολύ κατάλληλος για να σου απαντήσω σε παραπέμπω εδώ http://www.noiz.gr/index.php?topic=176629.0 όπου ο SF τα λέει πολύ αναλυτικά για τον εν λόγω ενισχυτή. Πάντως για τα λεφτά του πιστεύω ειναι πολύ καλός για την χρήση που προορίζεται

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια ευχαριστω για τις απαντησεις! Μαλλον δεν κανει γι αυτο που το θελω, γιατι θελω το καλο καθαρο το οποιο ομως δεν παραμορφωνει με την ενταση  :-\ τελος παντων...στην αναζητηση  ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου