Προς το περιεχόμενο

istanbul agop custom series (sultan-agop-turk)


βα

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 25
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

Π.Σ. Το 13αρι σκοτώνει!

+1

βα, τ ακούς;

 

εγώ για αρχή έχω να κάνω σχόλιο για τα μικρόφωνα. Νομίζω το Κ2 μου αρέσει περισσότερο τελικά. Ισως να φταίει η θέση βεβαια..

 

τα υπόλοιπα θα τα πούμε μόλις ανέβουν όλα τα κλιψ!

 

Ευχαριστώ τα παιδιά που βοήθησαν για τη συμμετοχή τους σ αυτή την ηχογράφηση/test.

φβ/snoozeloop

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πριν εναν μηνα περιπου επεστρεψα απο ενα ταξιδακι στην ιστανμπουλ οπου και αγορασα μερικα πιατινια για μενα αλλα και για μερικους εκλεκτους φιλους.

 

 

 

 

επειδή σκέφτομαι να πάω Kων/πολη για πιατίνια,οι τιμές πως είναι π.χ. στα istanbul ?πιο φτηνά από Γαβριήλο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

επειδή σκέφτομαι να πάω Kων/πολη για πιατίνια,οι τιμές πως είναι π.χ. στα istanbul ?πιο φτηνά από Γαβριήλο?

 

να σου πω την αληθεια, δεν ξερω ακριβως πως ειναι οι τιμες στον γκαμπριελ ντραμς και γενικα δεν ξερω ποσο και που μπορεις να βρεις πιατινια εδω και σε τι τιμες!

 

αυτο που θα σου πω εγω, ειναι πως αγορασα:

 

hihat istanbul agop turk 14''

ride istanbul agop turk 20''

crash istanbul agop agop 16''

hihat istanbul agop sultan 13''

splash istanbul agop sultan 10''

crash istanbul mehmet radiant 16'' heavy (τρομερο πιατινι, ακομα δεν εχω ξεπερασει το δεος που μου προκαλεσε!)

crash istanbul mehmet radianf 18'' thin

 

με σωστη ερευνα αγορας και παζαρι μεσα στα λογικα ορια, μου κοστισαν λιγοτερο απο οσο θα μου κοστιζε να παρω εδω δυο πακετα της (φτηνης) σειρας istanbul traditional

ενω και τα τουρκ, και τα σουλταν ειναι στις πανακριβες καστομ σειρες, ενω τα ραντιαντ ειναι απλα στην ακριβη κατηγορια! :) :P :)

 

 

 

εγω τι εκανα!

ειχα στο μυαλο μου περιπου τι χρειαζομαι και ποσα με περνει να διαθεσω!

πηγα δυο μερες και ακουσα οσα πιο πολλα πιατα μπορουσα, απο οποιο μαγαζι μπορουσα και απο οποια μαρκα τυχαινε!

 

μετα, αποφασισα ακριβως ποια θελω, τα εκανα μια λιστα και πηγα σε ολα τα μαγαζια, πηρα τιμες και εν τελει ψωνισα απο τον πιο συμπαθητικο και πιο φτηνο! :)

 

 

 

 

συμπερασμα, για μενα αξιζει να πας και μονο για να παρεις πιατινια, αρκει να εισαι αποφασισμενος να διαθεσεις δυο τρεις μερες για να ακουσεις!

Λούμπεν Τρολλεταριάτο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μετα απο κοπους και βασανα μιας βδομαδας, εχω στα χερια μου ενα ραρ με ολα τα κλιψ απο ολα τα πιατινια και με ολα τα μικροφωνα που το εχω ανεβασει το ραπιντσερ!!

 

ελπιζω να μην εχω κανει καμια πατατια και να δουλευει το λινκ!

 

http://rapidshare.com/files/443661854/__rar_03.688

 

Ευχαριστώ τα παιδιά που βοήθησαν για τη συμμετοχή τους σ αυτή την ηχογράφηση/test.

 

με ολο το θαρρος, θα επιμεινω πως ΕΓΩ ευχαριστω για τη συμμετοχη σας! :)

 

+1

βα, τ ακούς;

 

καλα, μην χαιρεσαι, πρεπει οι νοιζαδες να μαθουν πως επαιξες χαλια πανω στο 14αρι χαιχατ, στο 20αρι ραιντ και στο 16αρι κρας και εκανες συνεχεις γκαφες, για να δειξεις πως ειναι χειροτερα γιατι μολις τα ακουσες στεναχωρηθηκες που αγορασες την σειρα σουλταν που ειναι κατσαρολια! 8) 8) 8)

Λούμπεν Τρολλεταριάτο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου