Προς το περιεχόμενο

fenderακιδες τα φωτα σας παρακαλω vol2


rocka cola

Προτεινόμενες αναρτήσεις

H αληθεια ειναι οτι tex mex δεν εχω ακουσει.Αλλα για να το λες κατι θα ξερεις.Παω πασο.

Απλα ειχα αυτη την εντυπωση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είχα κατά καιρούς και τα 2 σετ. Μικρή σχέση έχουν ηχητικά. Ουσιαστικά μόνο όσον αφορά το high output. Από εκεί και πέρα οι tex-mex, κατά την άποψή μου, είναι οι πιο αδιάφοροι ηχητικά μαγνήτες που βγάζει η fender.

 

Οι texas specials είναι ωραιότατοι αλλά το όνομα και η περιγραφή τους είναι παραπλανητικά καθώς όλοι σκέφτονται αμέσως srv ήχο, κάτι που δεν ισχύει σε καμία περίπτωση.

Ενωμοτάρχης

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οι texas specials είναι ωραιότατοι αλλά το όνομα και η περιγραφή τους είναι παραπλανητικά καθώς όλοι σκέφτονται αμέσως srv ήχο, κάτι που δεν ισχύει σε καμία περίπτωση.

 

Γεγονός που αποδεικνύεται και απο την ύπαρξή τους στην mark knopfler . καμία σχέση δλδ

www.facebook.com/kostas.antonakopoulos

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Από εκεί και πέρα οι tex-mex, κατά την άποψή μου, είναι οι πιο αδιάφοροι ηχητικά μαγνήτες που βγάζει η fender.

Ξέχασες τους noiseless ;D

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γεγονός που αποδεικνύεται και απο την ύπαρξή τους στην mark knopfler

 

Και φυσικά ούτε ο Knopfler ούτε ο SRV είχαν ποτέ texas specials στις αντίστοιχες original κιθάρες τους.

 

Τους εχω ακουσει σε american standard strat με maple μανικι σε blues junior.Πολυ ωραιοι ηταν.Για τους classic player τι αποψη εχεις?

 

Έχω ακούσει μόνο τους cs '69 που φοράει η classic player 60's και μου είχαν φανεί εξαιρετικοί.

Ενωμοτάρχης

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω ακούσει μόνο τους cs '69 που φοράει η classic player 60's και μου είχαν φανεί εξαιρετικοί.

 

+1 τους ειχα και μου αρεσαν πολύ ;)

HOME www.noiz.gr/index.php?action=media;sa=album;in=103

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου