Προς το περιεχόμενο

ενισχυτες απο την digitech


zebric

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Σπερα  ;D

Μου φαινεται καπως οξυμωρο η μια εταιρια σαν την Digitech να βγαζει ενισχυτες χωρις κατι modeling πανω και με ΚΤ-88 (αυτες για μπλουζοκατασταση δεν ειναι;; τετοιοες δεν εχουν οι πλεξι;;)

 

τελειως αντιαισθητηκο και το logo στον ενισχυτη  :o :o ... αλλα δεν πρεπει να ειμαστε προκατηλημενοι

Ειδομεν εκ του αποτλεσματος λοιπον ;D ;D ;D ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μου φαινεται καπως οξυμωρο η μια εταιρια σαν την Digitech να βγαζει ενισχυτες χωρις κατι modeling πανω

 

Ενώ, ας πούμε, από την Behringer, ε?

 

Δύο πράγματα:

 

1) Η Digitech άρχισε να ασχολείται με τα modelιστικά, όταν εξαγόρασε την Johnson. Που έβγαζε ενισχυτές.  ;)

 

2) Αν η Harman (ο όμιλος που ανήκει η Digi) αποφασίσει ΣΟΒΑΡΑ να ασχοληθεί με τα κιθαριστικά, θα χάσει τον ύπνο του πολύς κόσμος. Να θυμάστε που το πρωτοδιαβάσατε αυτό.  ;)

Model-o-phobia: something like homophobia, but much more amusing

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ενώ, ας πούμε, από την Behringer, ε?

 

Η Behringer ,κατα την αντιληψη μου, εχει κανει ευρεως γνωστο οτι πουλαει ρεπλικες σε πολυ καλυ τιμη, απο τα ποιο δημοφιλη προιοντα αλλων εταιριων

 

(σημειωση: δεν εχω ασχοληθει καθολου με ιστοριες εταιριων και λοιπα απλα παραπανω εννουσα οτι εχω συνδιασει το ονομα τζιτζιτεκ με μηχανηματα dsp και με αλλα μπλιμπλικια  ;D ;D )

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

http://www.noiz.gr/index.php?topic=183194.0

 

;)

 

mpikoz ποιος σου είπε ότι λαμπάτος ο μικρός combo?

 

Οι πιο κάτω λέει το site ότι είναι οι modeling οπότε εγώ υπέθεσα ότι είναι λαμπάτοι, δεν είναι???

broke another g-string

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου