Προς το περιεχόμενο

Πρόβλημα με login στις Αγγελίες


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Έχω κανονικό λογαριασμό στο forum, το οποίο λειτουργεί κανονικά.

Στις Αγγελίες πρέπει να δημιουργήθηκε κάποιο πρόβλημα διότι δεν μπορώ να κάνω login.

Το password το γνωρίζω, μπορεί να μην δίνω σωστά το user name. Δοκιμάζω 2 username που περίμενα να ισχύουν αλλά δεν κατάφερα να μπω. Υπάρχει δυνατότητα να μου στείλει ο administrator το username που σχετίζεται με το mail μου;

 

Ευχαριστώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πρεπει να κανεις καινουργια εγγραφη.

 

Αυτη που εχεις για το νοιζ, στις αγγελιες δεν ισχυει.

Πάω να δημιουργήσω νέο λογαρισαμό στις Αγγελίες και δηλώνοντας το mail mου μπου λέει ότι το mail ήδη χρησιμοποιείται. Με ποιο username είναι το mail μου συνδεμένο;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Administrator

Είναι προφανές πως έχεις ήδη δημιουργήσει προφίλ με αυτη την διεύθυνση. Βάλε το σωστό username με το αντίστοιχο password.

Live and let Live.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είναι προφανές πως έχεις ήδη δημιουργήσει προφίλ με αυτη την διεύθυνση. Βάλε το σωστό username με το αντίστοιχο password.

 

Το password το ξέρω, το username είναι το πρόβλημα. Θυμάμαι να έβαλα το ίδιο username που έχω στο Forum αλλά αυτό δεν παίζει. Αν υπάρχει δυνατότητα στείλτε μου το username. Διαφορετικά θα αναγκαστώ να δημιουργήσδω ένα νέο mail account στο yahoo ίσα ίσα για να δημιουργήσω νέο account στις Αγγελίες!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου