Προς το περιεχόμενο

Τhe Blue Side Band - For Mercy Pity And Peace


Shelter

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ύστερα απο παρότρυνση του φίλτατου συνφορουμίτη ez (το ξανασκέφτηκα Ηλία..  ;)), ανέβασα στο myspace ένα καινούριο κομμάτι. Όποιος έχει διάθεση ας ρίξει ένα αυτί.

 

http://www.myspace.com/thebluesideband

Beauty is in the ear of the beholder.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πολύ ωραία η μουσική σας. Έβαλα το κομμάτι του τίτλου και ακούω και τα υπόλοιπα πολύ ευχάριστα. Συγχαρητήρια :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κι εμένα μου αρέσει το κομμάτι καθώς και τα υπόλοιπα.

 

Btw, τώρα θυμήθηκα ότι σε είδα και μετά το live των wire όταν συζητούσες με τον Ηλία. Εκείνη τη στιγμή δε σε κατάλαβα με το νέο κούρεμα :).

Ενωμοτάρχης

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω δεν καταλαβα ποιο ειναι το καινουριο κομματι, αλλα τα ακουω ολα τωρα και μου αρεσουν παρα πολυ! Μου αρεσει που ενω εχετε επιρροες απο καποια κλασσικα ονοματα που αναφερετε κι εσεις, ταυτοχρονα υπαρχει και κατι συγχρονο στον ηχο και το παιξιμο σας! Πολυ ωραιες μουσικες, μπραβο!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Guru

Ύστερα απο παρότρυνση του φίλτατου συνφορουμίτη ez (το ξανασκέφτηκα Ηλία..  ;)), ανέβασα στο myspace ένα καινούριο κομμάτι. Όποιος έχει διάθεση ας ρίξει ένα αυτί.

 

http://www.myspace.com/thebluesideband

 

Well done  ;)...

The music you listen to, becomes the soundtrack of your life

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@Everybody: Ευχαριστώ πολύ παιδιά. Ειλικρινά η εκτίμηση είναι αμοιβαία προς όλους σας παρα το γεγονός ότι δεν γράφω πολυ συχνά στο forum.

 

@jazzjoker: Δυστυχώς δεν βρήκαμε το χρόνο να μιλήσουμε την πρωτη φορά που μας σύστησε ο Ηλίας. Δυστυχώς βιαζόμουν προχθές και ούτε τότε τα καταφέραμε. Επιφυλάσσομαι για τις 29/1 αν τα καταφέρουμε και βρεθούμε. Sorry man...

 

P.s.:Που να δεις το κούρεμα που θα κανω σε λιγες μέρες αναγκαστικά... ούτε η μάνα μου δεν θα με γνωρίζει...  :'(

 

@Gianniss: Το νέο κομμάτι είναι αυτο που γράφει ο τίτλος. Αλλα όλα τα κομμάτια βρίσκονται στη διαδικασία των ηχογραφήσεων με νέα μορφή.

 

 

 

 

Beauty is in the ear of the beholder.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου