Προς το περιεχόμενο

Ποια απο τις 2 schecter θα παιρνατε ?


aris 17561

Προτεινόμενες αναρτήσεις

αλλο το ενα αλλο το αλλο. για το savage τα ειπαμε, :-\, και μην με δυσφημεις εδω στο θεμα! θα ανεβασω κιαλλο για να μου μεινει!

η schecter ανηκει στην esp απο οτι ξερω, απο παλιοτερο θεμα που ειχα διαβασει

 

να! αρχισες κιολας να gasαρεις παλι! :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 33
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

μην περνεις καινουργια οπως εγω. σιγουρα θα σκασει καποια mint στις αγγελιες σε καλη τιμη! αμα διαβαζουν οι κατοχοι το θεμα ετοιμασου! οπως με την jackson! ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

η schecter ανηκει στην esp απο οτι ξερω, απο παλιοτερο θεμα που ειχα διαβασει

 

να! αρχισες κιολας να gasαρεις παλι! :P

 

ρε συ κι εγω το ειχα διαβασει αυτο αλλα μετα διαβασα στο wiki αυτο

 

Schecter Guitar Research, commonly known simply as Schecter, is an American guitar manufacturer. The company was founded in 1976 by David Schecter and originally produced only replacement parts for existing guitars from manufacturers such as Fender and Gibson.[1] Today, the company mass-produces its own line of electric guitars, bass guitars, and steel-string acoustic guitars.

 

...

 

 

 

μην περνεις καινουργια οπως εγω. σιγουρα θα σκασει καποια mint στις αγγελιες σε καλη τιμη! αμα διαβαζουν οι κατοχοι το θεμα ετοιμασου! οπως με την jackson! ;)

 

 

α χα χα χα χα χα... Παντως κι εσυ ετοιμασου... θα επανελθω με καλυτερη προσφορα... και κανε να πεις οχι... μονο αυτο σε λεω...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τελικα θα μου πειτε τι να κανω ? να τις αλλαξω μαγνητες η να την πουλησω και να παρω την ιδια σχεδον με τους emg ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τελικα θα μου πειτε τι να κανω ? να τις αλλαξω μαγνητες η να την πουλησω και να παρω την ιδια σχεδον με τους emg ?

Κάνε ότι έκανες και με την αγορά ενισχυτή...

Άρη αφιερωμένο για σένα....

Πορτοκαλάδα;Απο πορτοκάλια;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε συ σπυρο .. Το θεμα ενυσχητη δεν ειναι ευκολο να αποφασισω και ουτε ευκολο να βρω... Εσυ λες παρε μικρο λαμπατο να κανεις δουλεια... αλλος μου λεει οτι αφου θες χαι γκειν χρειαζεσαι βατ... Εγω πρωτη φορα θα παρω λαμπατο και σου το εχω πει κι αλλες φορες... λογικο ειναι να το ψαχνω ενδελεχως... Ας πουμε στις κιθαρες που εχω παρει το κολαι , αγοραζω καθε μηνα και απο μια γιατι μου αρεσει να τις βλεπω...και ξερω τι ψαχνω Στο θεμα ενυσχητη ομως και σε λιγα βατ δεν βρισκω αυτο που ψαχνω... τι να κανω ?

 

Δηλαδη ετσι οπως με εχεις καταλαβει φανταζεσαι οτι εχει βρει αυτο που θελω και δεν το εχω παρει ? Εδω τοσο καιρο παιρνω πραγματα τα οποια δεν χρειαζομαι... ποσο μαλλον αν βρω αυτο που θελω... Και αν δηλαδη δεν λαμβανα υποψην αυτα που μου εχεις σουρει κατα καιρους , θα ειχα παρει ενυσχητη και βαρβατο... Ασχετα που θεωρω οτι εχεις καπου δικιο σε αυτα που λες για το θεμα και για αυτο το τρεναρω μπας και βρω αυτο που μου ταιριαζει...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε συ σπυρο .. Το θεμα ενυσχητη δεν ειναι ευκολο να αποφασισω και ουτε ευκολο να βρω... Εσυ λες παρε μικρο λαμπατο να κανεις δουλεια... αλλος μου λεει οτι αφου θες χαι γκειν χρειαζεσαι βατ... Εγω πρωτη φορα θα παρω λαμπατο και σου το εχω πει κι αλλες φορες... λογικο ειναι να το ψαχνω ενδελεχως... Ας πουμε στις κιθαρες που εχω παρει το κολαι , αγοραζω καθε μηνα και απο μια γιατι μου αρεσει να τις βλεπω...και ξερω τι ψαχνω Στο θεμα ενυσχητη ομως και σε λιγα βατ δεν βρισκω αυτο που ψαχνω... τι να κανω ?

 

Δηλαδη ετσι οπως με εχεις καταλαβει φανταζεσαι οτι εχει βρει αυτο που θελω και δεν το εχω παρει ? Εδω τοσο καιρο παιρνω πραγματα τα οποια δεν χρειαζομαι... ποσο μαλλον αν βρω αυτο που θελω... Και αν δηλαδη δεν λαμβανα υποψην αυτα που μου εχεις σουρει κατα καιρους , θα ειχα παρει ενυσχητη και βαρβατο... Ασχετα που θεωρω οτι εχεις καπου δικιο σε αυτα που λες για το θεμα και για αυτο το τρεναρω μπας και βρω αυτο που μου ταιριαζει...

 

Eίσαι στο σωστό δρόμο τώρα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Eίσαι στο σωστό δρόμο τώρα...

 

;D ;D ;D

 

εχω κατασταλαξει σε καποιους παντως γυρω στα 50 βατ... Συντομα θα ανοιξω θρεντ... Το νου σου...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου