Προς το περιεχόμενο

Drums software...


aris 17561

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ενταξει ενταξει μην βαρατε , ειμαι σιγουρος οτι εχει συζητηθει , ομως εκανα αναζητηση αλλα τι να πω ισως γραφω λαθος λεξεις και δεν μου βγαζει...

 

Θελω καποιο ευκολο προγραμμα να γραφω ντραμς ... ομως κατι που να ειναι ευκολο...Αν ειναι δυνατον να εχει και ετοιμες φρασεις... εκτος απο το να τα βαζεις ενα -ενα και ξημερωσουμε...

 

αυτα... ευχαριστω...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Administrator

Ποια είναι η ερώτηση;

Θέλεις αυτόνομο πρόγραμμα ή κάποιο που θα χρησιμοποιήσεις σε συνδυασμό με υπάρχον DAW?

Αυτό που προτείνει ο μαραθώνιος δεν είναι πρόγραμμα αλλά ένα σετ ήχων / loops που θα χρησιμοποιήσεις σε κάποιο πρόγραμμα.

Μια καλή περίπτωση παραδοσιακού drum machine με ρυθμούς και ήχους είναι το Izotope Idrum που παίζει και μόνο του χωρίς άλλο πρόγραμμα. Πέραν αυτού λίγο παραπάνω να ψάξεις θα βρείς πολλά σχετικά θέματα, όπως ακριβώς κάτω από αυτό το θέμα.

Live and let Live.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Μια καλή περίπτωση παραδοσιακού drum machine με ρυθμούς και ήχους είναι το Izotope Idrum που παίζει και μόνο του χωρίς άλλο πρόγραμμα.

 

βασικα μαλλον κατι τετοιο πρεπει να ειναι αυτο που ψαχνω... δηλαδη θελω να φτιαξω καποιους ρυθμους ντραμς και πανω εκει να γραψω τις κιθαρες...

 

οχι με αλλο προγραμμα κτλ ... αλλα καποιο αυτονομο που να μπορεις να φτιαξεις ενα ρυθμο με ντραμς... θα τσεκαρω αυτο που μου εστειλες υαμεθ και αν ειναι αυτο που θελω θα ποσταρω για να το σιγορεψω... αν δεν ειναι θα ξαναποσταρω για να βρω αλλο ? ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

βασικα πολυ καλο προγραμμα... αλλα εχει ενα μεγαλο μειονεκτημα...

 

 

 

 

 

Δεν Ειναι free !!! :'( :'(

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου