Προς το περιεχόμενο

thomann.de


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ας υποθέσουμε οτι κάνουμε μία αγορά από το thomann, και έρχετε το προιόν χαλασμένο. τα έξοδα για να το στείλουμε πίσω κτλ είναι δικά μας ?

 

Επίσης εγγύηση υπάρχει στην περίπτωση αγοράς με αυτό τον τρόπο ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα αργότερα...
  • Απαντήσεις 82
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

παραγγειλα κατι την προηγουμενη τριτη και ακομη να ερθει.. 8O (το mail τους το ελαβα κανονικα την επομενη μερα)...μαλλον ειναι η πρωτη και τελευτεα φορα που παραγγελνω κατι απο εξω.. :evil: :!:

προσεχε τι λες...ειμαι κρυφος modulator!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χθες εκανα παραγγελια απο thomann και ηταν αψογοι.Αν και τους ζαλισα με πολλες ερωτησεις απαντουσαν σε καθε απορια.Το καλο ειναι οτι η επικοινωνια ηταν σχεδον αμεση και μαλιστα στα ελληνικα!

Η παραγγελια ηταν 130 ευρο +20 μεταφορικα + 10 το εμβασμα και παλι γλιτωσα πολλα σε σχεση με το αν τα αγοραζα απο εδω!

Αν ολα πανε καλα,θα το καθιερωσω.

 

P.S.Παρτε χορδες με το τσουβαλι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Δηλαδη αν παραγγειλουμε ενα σετ ντραμς για παραδειγμα,η επιβαρυνση θα ειναι 25 ευρω απο την αναγραφομενη?με λιγα λογια να υπολογιζουμε 30 ευρω συν ή θα μας φτασει τα διπλα η μεταφορα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αγαπητοί Φίλοι,μόλις αυτή την εβδομάδα έλαβα και το 2ο δέμα της παραγγελίας απο το Thomann.ΚΑΝΕΝΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑ.Αψογοι στη εξυπηρέτηση τους και στη συνενόηση(εννοείται στα Ελληνικά πλέον!!!).

Στην ερώτηση για τα ταχυδρομικά έξοδα,η απάντηση είναι ακριβώς αυτή (σας τη μεταφέρω αυτούσια) "Είτε παραγγείλεις μια παλέτα πράγματα είτε ένα σέτ χορδές,πάλι 20 Ευρώ θα πληρώσεις."

Η μια κούτα που περιείχε ένα ζευγάρι monitors ζύγιζε 17 κιλά,και η άλλη με κάτι παρελκόμενα ζύγιζε νομίζω 5 κιλά.

Μου ήρθαν με μια εβδομάδα διαφορά και εννοείται οτι πλήρωσα 20Ε ταχυδρομικά...

Χρόνια πολλά σε όλους και όλες!!! :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είναι ανάγκη να επαναλαμβανόμαστε τόσο πολύ? Πόσες φορές έχει γραφτεί ότι δεν γράφουμε με greeklish, ότι το thomann δεν δέχεται αντικαταβολή και ότι τα μεταφορικά είναι fixed 20 ευρώ? Επαναλαμβάνεστε κι εσείς αλλά επαναλαμβάνοντε και οι άλλοι που σας λένε να μην επαναλαμβάνεστε... :twisted:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είναι ανάγκη να επαναλαμβανόμαστε τόσο πολύ? Πόσες φορές έχει γραφτεί ότι δεν γράφουμε με greeklish' date=' ότι το thomann δεν δέχεται αντικαταβολή και ότι τα μεταφορικά είναι fixed 20 ευρώ? Επαναλαμβάνεστε κι εσείς αλλά επαναλαμβάνοντε και οι άλλοι που σας λένε να μην επαναλαμβάνεστε... :twisted:[/quote']

fleamail σε βλέπω πας full για Modulator!!!! ;);) :lol: :lol: :D

www.facebook.com/YourPaintedSmile

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδια εστειλα email at [email protected] and [email protected] για κατι πληροφοριες που ηθελα να μου δωσουν για μια παραγγελια,πριν δυο μερες κ δεν πηρα καμμια απαντηση.Επειδη ειδα στη συζητηση οτι απαντανε σχετικα γρηγορα,αυτη η καθηστερηση των 2 ημερων μου φανηκε λιγο περιεργη.Μηπως για αποριες στελνεις mail σε αλλη διευθυνση?

P>Come Closer and See!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου