Προς το περιεχόμενο

Χρόνος και τύμπανα


Indigo

Προτεινόμενες αναρτήσεις

το θεμα στιν μελετη ειναι να εισαι σε καλη ψιχολογικη κατασταση,δεν πα να μελετασ 3 απανοτεσ ωρεσ αν δεν εισαι ηρεμοσ δεν κανεισ τυποτα τζαμπα κουραζεσε.οσο για θεμα κουρασισ(σωματικησ)προσοπικα δεν με επιρεαζει καθολου αν ειμαι καλα.αν εχω νευρα με καμια μαλ....α που πεχτικε στι δουλεια τοτε δεν πεζει να μελετισω σωστα και να εχω ΥΠΟΜΟΝΥ για να βγαλω Gary Chester.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 25
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

προτεινω οσοι δεν ξερουν ελληνικα να μπορουν να χρησιμοποιουν greeklish !

 

 

Και όσοι δε βάζουν τόνους θα ήταν καλό...

 

Νομίζω πως έχει τραβήξει πολύ το αστειάκι (γενικά στα forum) με την ορθογραφία... κάποιοι απλά δεν το έχουν... ΞΕΚΟΛΗΣΤΕ!

I am drumature...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  ¨Οποιος είναι ανορθόγραφος,μπορεί να χρησιμοποιεί ένα on line λεξικό ή να πληκτρολογεί σε ένα ψαχτήρι τη λέξη που θέλει να γράψει και να διορθώνει τα λάθη του,πριν πατήσει αποστολή.Έτσι βελτιώνεται αυτός αφ ενός και τα μάτια μας μένουν στην θέση τους αφ ετέρου.

ΜΕΤΡΟΝ ΑΡΙΣΤΟΝ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και όσοι δε βάζουν τόνους θα ήταν καλό...

 

Νομίζω πως έχει τραβήξει πολύ το αστειάκι (γενικά στα forum) με την ορθογραφία... κάποιοι απλά δεν το έχουν... ΞΕΚΟΛΗΣΤΕ!

βαριεμαι να βαζω τονους γιατι καθυστερω να γραψω .ειμαι ονλαιν σε 5 φορουμ ταυτοχρονα  ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ok, δεν έχετε άδικο, αλλά προσωπικά προτιμώ την απάντηση του boomer23, με όποιον τρόπο κι αν γράφτηκε γιατί με έκανε να σκεφτώ 2-3 πραγματάκια και όχι το ποιός είχε Α και ποιός Β στη γλώσσα κάποτε...

 

Και δε θα μπω στη διαδικασία να πω και τα δικά σας λάθη.

 

Σας παρακαλώ, αν θέλετε, γράψτε επί του θέματος. Αν όχι, απλά μη γράψετε...

I am drumature...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου