Προς το περιεχόμενο

Αγορά κονσόλας


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Χαιρετώ!

σκέφτομαι την αγορά της Mackie CFX16.mkII.

Κοστίζει κοντά στα 450-500€.

γνωρίζει κανεις αν υπάρχει κατι καλύτερο σ'αυτα τα χρήματα (η και σε λιγότερα) κ αν ναι τι?

θα ήθελα να ακουσω μερικες προτασεις.

"Και μες την τέχνη πάλι, ξεκουράζομαι απο τη δούλεψή της" Κ.Κ.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

για live περισσότερο. αλλα απ'οτι την έκοψα δεν θα με χάλαγε και για Home φάση που και που....

"Και μες την τέχνη πάλι, ξεκουράζομαι απο τη δούλεψή της" Κ.Κ.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάρε μια Behringer Xenyx και άστους να λένε, οι περισσότεροι από αυτούς που τα "κόβουν χοντρά", δεν έχουν ούτε ένα DI δικό τους. Αν δεν σου αρέσει η Xenyx, στείλε μου μύνημα και θα την αγοράσω εγώ. Με πληρώνει η Behringer για τα γράφω αυτά? Όχι. Απλά εγώ δεν θέλω να πληρώνω την καινούργια ferrari του διευθυντή της Mackie. Και όσοι έχουν ψυχολογικά προβλήματα όταν βλέπουν το logo της Behringer, ας το ξεκολλήσουν κι ας βάλουν στην θέση του, όποιο ταμπελάκι άλλης εταιρίας γουστάρουν. Η σειρά Xenyx, είναι διαμάντι.

'Ολα είναι ατμός...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάρε μια Behringer Xenyx και άστους να λένε, οι περισσότεροι από αυτούς που τα "κόβουν χοντρά", δεν έχουν ούτε ένα DI δικό τους.

 

Τι εννοείς "κόβουν χοντρά"  ???

Μη με ξυπνάς απ΄τις έξι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εννοώ πως τα ξέρουν όλα και νομίζουν πως αν παίξουν π.χ. με ένα φτυάρι των 100 ευρώ αλλά ο ενισχυτής είναι mesa boogie, τότε όλα θα είναι εντάξει, ή πως φταίει το beringer μηχάνημα που όλα τους ακούγονται χάλια ή (το χειρότερο από όλα, που μου την δίνει ΑΦΑΝΤΑΣΤΑ) που βλέπω κάτι στραβές φάτσες μέχρι το πάτωμα, ξυνισμένες, μόλις ακούσουν ότι θα παίξουν με behringer. Δεν λέω ότι η behringer είναι Αγία εταιρία, αλλά σε ένα blind test, όποιος καταλάβει ποιό είναι το shure 58 και ποιό το XM8500 της behringer, εμένα να μου τρυπήσετε την μύτη. Σε ότι αφορά την σειρά Xenyx, εγώ την βρίσκω τίμια και εξαιρετική.

'Ολα είναι ατμός...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κοίτα και αυτή http://www.thomann.de/gr/yamaha_mg_166cx.htm πιο μαζεμένη

αλλά με κομπρέσσορα στα πρώτα 6 κανάλια και πολύ φθηνότερη.

Cigarettes and Whiskey ... call my shaking hand

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και να ρωτήσω κ κάτι άλλο. τί είναι η είσοδος BNC lamp connection??????

την έχουν και η mackie που προανέφερα και η behringer που ανέφερε ο audiobox.

ποια η χρησιμότητά της και τι μπορεί να συνδέσει κανείς σ'αυτήν?

"Και μες την τέχνη πάλι, ξεκουράζομαι απο τη δούλεψή της" Κ.Κ.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου