Προς το περιεχόμενο

κομμάτι δράσης...


Nikolas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δεν ξερω τι λετε περι επικουρας εγω οταν το ακουσα και διαβασα το ποστ περι ζομπι και

καραιβικης ηταν λες και το ειδα μπροστα μου.Οποτε νομιζω ο σκοπος επιτευχθη.Πολυ

καλη δουλειά!

 

Βεβαια:1)Η φαντασια μου οργιαζει.

          2)Ειμαι λάτρης των video games και κατακαμμένος gamer εδω και χρονια.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 21
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Πολύ ωραίο... Ειδικά τα φωνητικά!!!Υπέροχο αλήθεια... Πάντως σε αυτό που είπε ο Muttley... Θα γούσταρα ένα παιχνίδι το οποίο να ήταν adventure/fighting και στις μάχες να έπαιζε μουσική τύπου hardcore ή κάτι σε επικομεταλιές στυλ Nightwish κλπ... Και σαν main μουσική κάτι σε στυλ Enigma... Θα μέτραγε άγρια... Και αν η πλοκή ήταν και αγαπημένη πλοκή στο metal κοινό (βλέπε ζόμπι/νεκροταφεία/σπαθιά/μαγείες/κλπ) τότε το παιχνίδι θα έκανε άπειρες πωλήσεις...

LA ROJΑ ARMADA

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Muttley: Άκουσε ότι θες (μπες και στο www.northbysound.com αν είναι για να ακούσεις κι άλλα πράγματα για παιχνίδια, κλπ).

 

Τι είπες τώρα!! Εδώ μιλάμε με το "Dragon" κλειδαμπαρώθηκα... τρόμαξα  ;D

 

Πολύ καλή δουλειά και πάλι μπράβο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αλλά δεν ξέρεις το παιχνίδι.

....οπότε λίγο δύσκολο να το κρίνω ως όλον.

Δεν είναι κακο αλλά έχω ακούσει και καλύτερά σου.

Πικάρει ή πρέπει να αλλάξω ακουστικά;

Εκείνο το Γρηγοριανοϊνδιάνικο των φωνών με μπερδεύει λίγο.

 

Αλλά τελικά είσαι ψιλοανίκανος να κάνεις κάτι κακό .....

Δεν έχουν θόρυβο οι μαγνήτες.

Απλά γκρινιάζουν όταν δεν παίζουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Είναι για ένα παιχνίδι που παίζει στην Καραϊβική με ζόμπι και τέτοια...

Ζόμπι στην Καραϊβική!!!

Να δύο λέξεις που δεν φαντάστηκα ποτέ στην ίδια πρόταση! Καλά μιλάμε έχουν ξεφύγει παντελώς με την καλή έννοια.  Το music score όπως πάντα professional. Σε βάζει στο κλίμα και είναι επιβλητικό. GREAT. Σαν θεματολογία game μου άρεσε πιο πολύ ο "ψυχίατρος Harry”, βέβαια όλα αυτά υποθετικά, διότι δεν τα έπαιξα (yet). Σε ποια «σκηνή» του game θα ακούγεται;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Guru

Να πω για το παιχνίδι: Είναι 20:00 και αντί να φτιάχνω τη μουσική για το trailer (να σας το δείξω βρε παιδί μου το παιχνίδι πως είναι), κάθομαι και παίζω!  ;D Σοβαρά είναι εθιστικό του κερατά... Και δεν έχει πολύ σκέψη... μπαμ μπούμ χλάτς χλουτς (όπλα και σπαθιά).

 

Ζόμπι και Καραϊβική: Voodoo people maaaan... ;D

 

Κώστα: Είναι άλλο το στυλ για αυτό μπορεί να έχω κάνει και καλύτερα. Τέλος πάντων κλασσικός παραμένω αλλά γουστάρω. Οι φωνές δικές μου, και για αυτό μπορεί να μπερδεύουν λίγο: Με έγραψα 5-7 φορές και την μία έλεγα ΚΕ-ΜΙ-ΝΕ και την άλλε ΚΟ-ΜΙ-ΝΑ και βγήκε ένας αχταρμάς που μου άρεσε να πω την αλήθεια! ;D

 

funky_bassman: Thanks! ^_^ Μωρε συμφωνώ... απλά ακολουθώ τις οδηγίες των πελατών, τι να κάνω... ;)

 

Sir Muttley: Χαχα... το είχα γράψει για ένα διαγωνισμό 3 χρόνια τώρα... Αλλά κ@λ@λέει νομίζω... (Επίσης είναι μάλλον κλεμμένο από 2 διαφορετικά θέματα... (το ένα είναι το θέμα του φιλιού απο το shrek I...), το άλλο από κάποιο με θάλασσα, κλπ...). Το κλοπιραϊτ πέφτει σύννεφο σε τέτοιες φάσεις, και κατά λάθος μάλιστα...

 

Λάκη: Το παιχνίδι έχει καμμιά 15αριά πίστες (levels) με διάφορα objectives. Όταν σου την πέφτουν οι voodoo priests... εεεε τότε παίζει αυτό! ;D

 

(Πάω να δουλέψω στο trailer πάλι...)

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νικόλα πολύ ωραίο για το στυλ που υποψιάζομαι αλλά μοιάζει αρκετά στο God of War... Το έχεις ακούσει;

When you will get good you will know. There is no guitar. There never was.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Guru

Νικόλα πολύ ωραίο για το στυλ που υποψιάζομαι αλλά μοιάζει αρκετά στο God of War... Το έχεις ακούσει;

Ομολογώ πως όχι αλλά ο γιουτούμπι μου έβγαλε το παρακάτω:

 

 

Κάτι τέτοιο εννοείς; Αν ναι, καταλαβαίνω ακριβώς τι εννοείς (και μου έδωσες ιδέες βασικά... ;D)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου