Προς το περιεχόμενο

κομμάτι δράσης...


Nikolas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Guru

... από παιχνίδι...

 

www.nikolas-sideris.com/AGS/track_3.mp3

 

Με διάφορα καλούδια μέσα, όσον αφορά τα όργανα...

 

Με ελάχιστο πιάνο Μάραθε!  ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 21
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Δεν τρελλάθηκα...έχεις κάνει πολύ καλύτερα...για δράση μου λείπουν κρουστά αλλα Zimmer στο Black Rain

http://www.filmtracks.com/titles/black_rain.html

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Guru

Ανέστη: Δε διαφωνώ, αλλά δεν ξέρεις το παιχνίδι. Είναι για ένα παιχνίδι που παίζει στην Καραϊβική με ζόμπι και τέτοια... Δε σηκώνει πιο επικό στυλ (αν και θα γούσταρα...)

 

mpikoz: Thanks! :)

 

Νέστορα: Καλά το γράφει νομίζω (αν και για να το λέω εγώ... που είμαι Ο άσχετος στην ορθογραφία... μπρρρ... Αλλά ο τρελλός γραφόταν κάποτε με 2 "λ", οπότε δεν είναι λάθος...

 

(κρουστά και φωνές είναι ζωντανά ηχογραφημένες παρακαλώ...)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νέστορα: Καλά το γράφει νομίζω (αν και για να το λέω εγώ... που είμαι Ο άσχετος στην ορθογραφία... μπρρρ... Αλλά ο τρελλός γραφόταν κάποτε με 2 "λ", οπότε δεν είναι λάθος...

Άσε ρε φίλος, που θα μας κάνεις και παρατήρηση...εδώ στην είπε ο Νικόλας!!!! ;D

Τα έχουμε ισωπεδώσει όλα...γραψε και greeklish σε λίγο ;D ;D

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δάσκαλε, λόγω firewall  ;), το απόγευμα τα σχόλια (αν και τα έχω ακούσει όλα σχεδόν του site κατά την διάρκεια του screening σου  ;D :P).

Δεν έχουν θόρυβο οι μαγνήτες.

Απλά γκρινιάζουν όταν δεν παίζουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ανέστη: Δε διαφωνώ, αλλά δεν ξέρεις το παιχνίδι. Είναι για ένα παιχνίδι που παίζει στην Καραϊβική με ζόμπι και τέτοια... Δε σηκώνει πιο επικό στυλ (αν και θα γούσταρα...)

 

Για να το λες εσύ έτσι θα είναι.

Θα το προτιμούσα πιο επικ αλλά είναι όπως λες ότι δεν το σηκώνει το game.

Φαίνεται ώμος οτι το έχεις και το έχεις πολύ καλά, μάλιστα τόσο που θα με κάνεις

να αναζητήσω και αλλά προηγούμενα  ποστ σου για να δω και τα άλλα που έχεις ανεβάσει.

 

κατι επικό για game θα ταίριαζε πολύ στα αυτια μου αυτό... τουλάχιστον η  εισαγωγή

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Guru

Κώστα... Ελπίζω να άκουσες! ;) Άσε που η εταιρία σου είναι φτιαγμένη απο βλάκες: Βάζουν firewall στο δικό μου και αφήνουν το νοιζ να περνάς ώρες εδώ μέσα!  ;D ;D ;D

 

Muttley: Άκουσε ότι θες (μπες και στο www.northbysound.com αν είναι για να ακούσεις κι άλλα πράγματα για παιχνίδια, κλπ).

 

Το κομμάτι που βάζεις είναι επικούρα, αλλά είναι υπερβολικά 'συμφωνικό' και με τις κιθάρες, κλπ... για το παιχνίδι που δουλεύω (θα βγει trailer σε λίγο καιρό και θα καταλάβετε).

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Το κομμάτι που βάζεις είναι επικούρα, αλλά είναι υπερβολικά 'συμφωνικό' και με τις κιθάρες, κλπ... για το παιχνίδι που δουλεύω (θα βγει trailer σε λίγο καιρό και θα καταλάβετε).

 

Ναι συμφωνώ για τις κιθάρες οτι το χαλάνε μετά, αλλα όπως είπα και πιο πάνω:

 

κατι επικό για game θα ταίριαζε πολύ στα αυτια μου αυτό... τουλάχιστον η  εισαγωγή

 

Ok θα πάω να κοιτάξω στο site που λες. ευχαριστώ

Α...και καλές δημιουργίες!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου