Προς το περιεχόμενο

All alone is how you die


happydreamer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μου εβγαλε την παγωμαρα του Discouraged Ones  των katatonia(δεν μπορει να μην τους ξερεις) κατι που ειναι πολυ τιμητικο για τα γουστα μου...φτιαξε μπαντουλα  ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 25
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

@Vassilis-7-:

Σ'ευχαριστώ πολύ για τα καλά σου λόγια φίλε.Όπως είπα και πιο πάνω τα μέσα είναι φτωχά.Αν δεν είχε και ψυχή, δεν θα είχε τίποτα..

 

@PRE-POST 11:

Ξέρω το γκρουπ αλλά το κομμάτι δεν μου λέει κάτι.Πρέπει να το χω πάντως.Θα το τσεκάρω μόλις πάω σπίτι..Όσο για μπάντα,είχα όταν σπούδαζα αλλά τώρα εδώ στο χωριό δύσκολα τα πράγματα.Με το ζόρι βρίσκω άτομα που να ακούνε την μουσική που ακούω.Πόσο μάλλον να παίζουν κιόλας..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπράβο σου φίλε!!!

Εμένα που δεν με ενδιαφέρει το τεχνικό μέρος της υπόθεσης, μου άρεσε πάρα πολύ.

Αν τώρα βάλεις και στουντιακού επιπέδου ηχογράφηση στην συνταγή, νομίζω πως  στέκεται αξιοπρεπώς εκεί ''έξω''.

Και πάλι μπράβο και συνέχισε όπως σου βγαίνει.

Και μην με ευχαριστήσεις για τα καλά μου λόγια, δεν χρειάζεται. Τσάμπα είναι και είναι μόνο λόγια. ;)

If you want to be a hippie...you 're too late.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αγνο, ωραιο.

Μπραβο.

Δεν χρειαζεσαι "μελετη". Το ειδος αυτο μουσικης με την "μελετη" θα πει περιπατο.

Καλο εξοπλισμο χρειαζεσαι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολύ ωραίο τραγούδι... Και πολύ ωραίος τίτλος... Απλά νομίζω πως λείπει λίγο η αίσθηση της δυναμικής... Αλλά πολύ μου άρεσε...

LA ROJΑ ARMADA

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολύ ωραίο τραγούδι... Και πολύ ωραίος τίτλος... Απλά νομίζω πως λείπει λίγο η αίσθηση της δυναμικής... Αλλά πολύ μου άρεσε...

 

Thnx mate!.. ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 7 μήνες αργότερα...

Με την άδειά σας επαναφέρω το συγκεκριμένο thread μου για να παραθέσω μια δεύτερη version του εν λόγω κομματιού.Πάτησα πάνω στην αρχική αλλά το έφτιαξα κυριολεκτικά από την αρχή.Περιμένω τα σχόλιά σας...

all_alone_is_how_you_die2.mp3

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου