Προς το περιεχόμενο

Τι γνωμη εχετε για την Ibanez rg370 dx?


hugo_chavez

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπερα φιλε ειχα την συγκεκριμενη κιθαρα για 4 χρονια παρα πολυ καλη για τα λεφτα

επαιζα melodic death-black αλλα σε γενικες γραμμες μπορεις να παιξεις τα παντα.

Αρκετα καλοι οι εργοστασιακοι μαγνητες,γρηγορη ταστιερα,καλη κατασκευη και αρκετα εμφανισημη το μονο που με χαλαγε λιγο ηταν το τρεμολο το οποιο μετα απο extreme χρηση σου γ@....το κουρδισμα αλλα πιστευω οτι με ενα καλο setup δεν θα χεις toσο προβλημα(αναλογα την χρηση αμα το κανεις τραμπαλα θα χανει)

και ενα αλλαγμα στους μαγνητες θα ηταν στα + αν δεν κανω λαθος πρεπει να παιζει μια στις αγγελιες (χωρις να εχω σχεση με τον πωλητη μην παρεξηγηθουμε)σε καλη τιμη και με seymour duncan

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

φιλαρακι και εγω τυχαινει να εχω την 350dx ειναι παρομοια κιθαρα οπως ειπε και το παιδι παραπανω ειναι μια ευκολη κιθαρα και θα την βρεις και σε καλη τιμη μεταχειρισμενη!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Την έχω σε αριστερή, μαπα το τρέμολο, πολυ καλό όργανο ομως.

ΣΤΗΝ ΟΥΣΙΑ ΕΧΕΙΣ OLA TA ΣΥΝ ΠΟΥ ΠΡΟΣΦΕΡΕΙ ΜΙΑ ΙΒΑΝΕΖ, ΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΜΠΡΑΤΣΟ EVER ΚΑΤΕΜΕ, ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ BASSWOOD KAI ME MAGNITES POU THELOUN ALLAGMA,

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου