Προς το περιεχόμενο

telecaster με 600 ευρω


gibsonas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

ο λογος που μπηκα στο forum ειναι γιατι ανταλασοντας αποψεις παντα υπαρχει κατι να μαθεις. εσεις εισαστε αυτοι που με κοροιδεψατε με τα σχολια σας χωρις να ξερετε κατι για εμενα και χωρις να εχετε την προθεση να μαθετε. η λυση λοιπων με αυτα τα λεφτα ειναι κινεζικα parts ενα κατσαβιδι και καλο βιδωμα. ουδεις προφητης στον τοπο του.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 80
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

Υπάρχουν και αμερικάνικα parts...συνήθως λέγονται Fender!!!

Τι να μάθουμε; Ξαναδιάβασε τι έχεις γράψει από την αρχή...από εκεί που λές «δεν ξέρω πολλά», βγαίνεις κατασκευαστής φιλάνθρωπος, με καριέρα στην Αμερική...

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αγαπητε φιλε harilatron, δεν ξερω τι ακριβως σε εντυπωσιασε απο το σκηνικο "χειροποιητη τελε με 600 ευρω" και τον εχετε παρει τον ανθρωπο στην πλακα!!

Εισαι ενημερος για το πως (εχει σημασια το "πως") ερχονται τα ξυλα αυτα (μιλαμε παντα για ακατεργαστα) απο το εξωτερικο και ποσο στοιχιζουν??

Εισαι ενημερος για το ποσα απο τα 150 ευρα που περνουμε εμεις τους μαγμητες βγαζει ο εμπορας και μαλιστα ο εισαγωγεας??

Γιατι τελικα ολο το προτζεκτ δεν εχει υλικα πανω απο 400 ευρω (και πολλα λεω) και ο ανθρωπος θα βγαλει 200. Και αν ασχοληθει μια μερα εντατικα την εχει φτιαξει.

Παραγγειλα ενα jazz bass χρωματος ice blue metallic με πικαρτ ασπρο με περλα, μανικι maple, και μαγνητες...αστο καλυτερα, θα βαλω φωτο οταν το παραλαβω, απο επωνυμο κατασκευαστη και θα μου κοστισει 800 ευρω. Στα ιδια λεφτα δινει και τις τελε και στρατο. Λεπτομεριες αν θελεις μπορω να σου στειλω. Αλλοι δε για τα οργανα αυτα θελανε γυρω στα 3 χιλιαρικα και τωρα εχουνε πεσει στα 2 και....κατεβαινουν.

 

Ο E.G. τελικα και μενα μου φαινεται καπως αλλα απο το "καπως" μεχρι και να τον παρετε στην πλακα απεχουμε παρασαγγας.

 

 

 

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Προσωπικά δεν τον έχω πάρει στην πλάκα. Του είπα μάλιστα να ανοίξει θέμα και να παρουσιάσει μια κιθάρα του για να το συζητήσουμε.

 

Αν πρόσεξες, είπα ότι μπορεί να την φτιάξει με περιθώριο κέρδους όσο άλλοι χρεώνουν την αλλαγή τάστων.

 

Το ότι φτιάχνεται "σε μια μερα εντατικά" είναι ακραίο. Μερικές μέρες θέλεις μόνο αναμονή/τριψίματα κλπ για το βάψιμο.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κανείς δεν εντυπωσιάζεται από το ποσό, το είπαμε από την αρχή άλλωστε, αλλά στο Internet είμαστε...ο καθένας μπορεί να δηλώνει ότι θέλει.

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Εγώ νομίζω ότι ο E.G περίμενε να εντυπωσιαστούν όλοι και απλά συγχίστηκε λίγο με το γεγονός ότι του ζητήσαμε να "εξηγηθεί" (λες και γνωριζόμαστε και θα έπρεπε να ξέρουμε για την ακεραιότητά του). :)

 

Αλλά δεν θα έπρεπε να του κάνει εντύπωση ούτε να το παρει προσωπικά.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

στο Internet είμαστε...ο καθένας μπορεί να δηλώνει ότι θέλει.

 

Oι mac μαμάνε  ;D

 

Σοβαρά τώρα, o harilatron ΠΟΛΥ καλά τα λέει. One up.

Μη με ξυπνάς απ΄τις έξι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελικά θα μου κάνει μεγάλη εντύπωση εάν ο ΕG είναι πάνω από 15 χρόνων...καλή σας νύχτα κύριοι...

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλή σας νύχτα κύριοι...

 

Καληνυχτα και σε σενα κυριε....παω και γω σιγα σιγα να την πεσω. Ο υπνος τρεφει τα παιδια κι ο ηλιος τα μοσχαρια...  ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου