Προς το περιεχόμενο

''One night stand woman''


freerock1974

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Α! γι αυτο το ξυπολιτο, επειδη ειχες σφουγγαρισμενα....

 

ΥΓ ειμαι περιεργος να μαθω τι αλλα θα βφρουμε να λεμε σε μελλοντικα θρεντς.

Καριοκες

κουραμπιεδες

στραβες ελιες

ΗΜΑΡΤΟΝ!!

il son fou le guitarist

'Η ΤΑΝ 'Η ΕΠΙ ΤΑΝ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 46
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Α! γι αυτο το ξυπολιτο, επειδη ειχες σφουγγαρισμενα....

 

Εσυ να προσεχεις τις κιθαρες με γωνιες μη βγαλεις κανα ματι..

Δεν ειναι γωνια μπακλαβα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

«Περί Σεμνότητος και Σφουγκαρίσματος»(α, βρε modulators / moderators, ούτε να σας κουράζω δεν θέλω…σας βρήκα και τίτλο για την "παιδική χαρά").

 

Επί τη ευκαιρία να συγχαρώ και την Εύη για την προαγωγή της.

 

Μπορεί να μην ευτύχισα όπως εσείς ( Νέστωρ, Σταύρο και Σπύρο (όχι ο jazzjoker/ ο άλλος ο ELIANIOS, άλλωστε ο jazzjoker είναι Σταύρος ;D ) να περάσω το κατώφλι του ναού εστεμμένος και να αναγκάζομαι να σφουγκαρίζω μόνος μου, αλλά σας δηλώνω ότι είναι μια επιμορφωτική και ευχάριστος εργασία. Όταν δε η μουσική που ακούγεται κατά τη διαδικασία , είναι σαν το εξαίρετο κομμάτι του Σταύρου με τον Γιώργο (είδατε δεν είμαι off topic) , παρέχουσα ρυθμό και ζωντάνια στο χειριστή της «μάπας», τότε μιλάμε για  profound life experience.

Μπορεί Σταυρό να με κατηγόρησες για παντελή έλλειψη σεμνότητας (και όχι άδικα ίσως), σε αντίθεση με τον Γιώργο (πάλι δεν είμαι off topic) , αλλά προς υπεράσπισή μου επάγομαι τα κάτωθι:

Όταν κάποτε δίκαζα σε Τριμελές Δικαστήριο Ανηλίκων κεκλεισμένων των θυρών , η απόδοσις μου είχε κατακόρυφο πτώση. Την επόμενη ημέρα , σε ανοιχτή δίκη πλέον…..είχα βρει και πάλι τον εαυτό μου. Έτσι είναι και το Rock (σαν το πολύ ωραίο τραγούδι που ανεβάσατε- πάλι δεν είμαι off topic).

Κλείνω λέγοντας ότι χρησιμοποιώ μόνον «Glory» με άρωμα πράσινο σαπούνι (στο σφουγκάρισμα), γιατί τα καθαρά του δεν παίζονται (σαν fender tube ένα πράγμα).  :D

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

1)Επί τη ευκαιρία να συγχαρώ και την Εύη για την προαγωγή της.

 

 

2)Μπορεί Σταυρό να με κατηγόρησες για παντελή έλλειψη σεμνότητας (και όχι άδικα ίσως),

 

 

3)Κλείνω λέγοντας ότι χρησιμοποιώ μόνον «Glory» με άρωμα πράσινο σαπούνι (στο σφουγκάρισμα), γιατί τα καθαρά του δεν παίζονται (σαν fender tube ένα πράγμα).  :D

 

 

1)Διεξηχθη προαγωγη?Εις ποιο πεδιον?

 

2)Η παντελης ελλειψις σεμνοτητος ειναι χαρακτηριστικον ολων ημων των με το ροκ ασχολουμενων,πολυ περισσοτερον εμου του ιδιου αδερφε εις το περδεσθαι Χριστοδουλε.

 

3) ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

Μπα σε καλο σου,μου φυγε το νεφρο απ τα γελια κι εχω και πετρα...

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

1. Η Εύη προήχθη σε moderator. Αν κοιμάται ο mr. Yameth….Εύη μου, σου εύχομαι και administrator!  ;)

 

2. Εγώ είμαι σεμνός, μπλόφαρα…αποκαλύφθηκες!  ;D

 

3. Θα σου φύγει και η πέτρα…εξ ου και το Free…Rock….με πιάνεις ξάδερφε;  8)

 

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

3. Θα σου φύγει και η πέτρα…εξ ου και το Free…Rock….με πιάνεις ξάδερφε;  8)

 

 

;D ;D ;D

Nαι για...

 

Συγχαρητηρια στην Ευη!

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

με ενθουσίασε, μπράβο ρε πολύ καλό.....

 

Άντε ευελπιστώ σιγά σιγά να σας ανεβάσω κι εγώ κάποτε καμμιά ηχογράφηση μιά που δειλά δειλά ξεκινήσαμε κι εμείς να γράφουμε...

Τα Watt, είναι σαν τα λεφτά... να έχεις

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να 'στε ολοι καλα παιδες Muttley,Korgious,Modern classic,Jazzjokker,bassaddicted,

igbesios,kostas80,elianos,eangle,nestoras,LK,ignatios,studio54gr.Mπορει να σας

ανεφερα ολους μαζι αλλα δεν το κανω διεκπαιρεωτικα.Το εννοω.ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ

ΟΛΟΥΣ ΠΟΛΥ!!

Εγω εκανα μονο τα βασικα.Την πολλη δουλεια(και τη βρωμικη) την εκανε

ο FREEROCK ο Kos Παπαδοπουλος δηλ.Στην υγεια του Σπυρου(ε....του Σταυρου εννοουσα)λοιπον παιδια! ;D ;D

 

Γιωργος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου