Προς το περιεχόμενο

Γνώμες για το www.music-town.de


makrisn

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Έχει εμπειρία κάποιος από το συγκεκριμένο κατάστημα?Ενδιαφέρομαι για μια κιθάρα την οποια έχει 200 ευρώ φθηνότερα από το musicstore και 260 φθηνότερα από το thomann.Ευχαριστώ εκ των προτερων για τις απαντήσεις

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

προσωπικα δεν εχω εμπειρια απο το συγκεκριμενο - site - μαγαζι αλλα καλο θα ηταν να βαλεις ενα λινκ απο την κιθαρα που σε ενδιαφερει 1ον για να μας αποδειξεις του λογου το αληθες και 2ον για να καταλαβουμε περιπου τι ζητας - αναζητας......αν και δεν βρισκω ουσιαστικο λογο να μην την χτυπησεις εφ'σον υπαρχουν τοοοοοσο μεγαλες διαφορες - προσεξε ομως και διαβασε ΠΟΛΥ προσεκτικα το θεμα "αποστολη"...........δλδ για κρυφες χρεωσεις κ.τ.λ.

 

μου ειχε τυχει σε site απο αγγλια να παραγγειλω κατι που θεωρητικα ηταν ποιοο φτηνο και απο thomman και απο την οποια εκπτωση μπορουσαν να μου κανουν μαγαζια εδω στην ελλαδα και τελικα αυτοι οι "καφροι" το εστειλαν απο και εγω δεν ξερω που..και το πληρωσα 2 φορες ποιο πανω απο τοτι θα το επερνα εδω στην ελλαδα........γι'αυτο σου ξαναλεω να προσεχεις  ;D ;D ;D φιλικα παντα δεν θελω να θειξω κανεναν ή οποιονδηποτε

think2ice TM https://myspace.com/mood.of.joy.band

Terry rules the bass

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ok δίκαιο exeis.as γίνω πιο συγκεκριμένος.ενδιαφέρομαι για τη fender hot rod 62 strat σε sunburst χρώμα.Τα link από τα μαγαζιά είναι τα εξής

 

http://www.music-town.de/Guitar-Bass/Electric-guitars/FENDER-Strat-AM-Vintage-Hot-Rod-62-RW-3-Colour-Sunburst::31557.html

 

http://www.musicstore.com/en_EN/EUR/Fender-Vintage-Hot-Rod-62-Strat-3TSB-3-Tone-Sunburst-incl.-Case/art-GIT0010296-000

 

http://www.thomann.de/gr/fender_vintage_hot_rod_62_strat_rw_3s.htm

 

Τα μεταφορικά από ότι αναφέρει στο site τους προς ελλάδα είναι 34 ευρώ οποτε πάλι καταλαβαίνετε ότι η διαφορα είναι μεγάλη.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν ειναι καλό μαγαζί..........δεν εχει Gibson ;D

 

εννοειται οτι την παίρνεις από εκεί αφου την βρήκες πιο φτηνή.......αυτός ειναι άλλωστε ο λόγος που χρησιμοποιούμε το internet ;)

HOME www.noiz.gr/index.php?action=media;sa=album;in=103

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

όντως,που πας χωρίς Gibson?  :P τελικά έχει πάρει κανεις απτό συγκεκριμένο κατάστημα?οποιαδήποτε βοήθεια θα ήταν ευπρόσδεκτη!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν ειναι καλό μαγαζί..........δεν εχει Gibson ;D

 

εννοειται οτι την παίρνεις από εκεί αφου την βρήκες πιο φτηνή.......αυτός ειναι άλλωστε ο λόγος που χρησιμοποιούμε το internet ;)

 

ρε συ yianni το βρισκεις "λογικο" να εχει τοοοοσο μεγαλη αποκληση η τιμη της σε σχεση με ενα μαγαζι οπως ειναι ο "θωμας" ενα τετοιο να την εχει ποιο κατω ??

εμενα δεν μου φενεται λογικο και θα σου εξηγησω και το γιατι..........

αν καποιος παραγγελνει ποσοτητα απο 1 προιον φυσιολογικο ειναι η ετερια που τα προμυθευεται να του κανει και μια καλητερη τιμη.........τωρα απο που και ως που μπορει αυτο το θεωρητικα "ασημο" μαγαζι με το χαλια site να χτυπησει το thomann και το musicstore δεν ξερω ειλικρινα

 

κοιτα makrisn εδω μεσα εχουμε (και βαζω και τον εαυτο μου μεσα) απο ΟΤΙ μπορεις να φανταστεις - μεχρι και απο εναν ζουλου στον αμαζωνιο που καθεται σε ενα δεντρο επανω ψωνιζει ο superfunk γιατι εκει βρισκει τα καλυτερα τα καλητερα nut για τις κιθαρες του (παραδειγμα φερνω οσο ποιο ψηλα εισαι τοσο ποιο καλο wifi εχεις ;D ;D ;D ) απο αυτο το μαγαζι (χωρις να θελω να το θειξω) δεν νομιζω να εχει παρει κανεις τιποτα αλλιως θα σου ειχε απαντησει μεχρι τωρα.........μακαρι να βγω ψευτης  ;D ;D

ελπιζω να καταλαβαινεις την ανησυχια μου ως καταναλωτης και ως παθων !!

think2ice TM https://myspace.com/mood.of.joy.band

Terry rules the bass

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

απ οτι ειδα δεν εχει καλυτερες τιμές γενικά για να χτυπήσει τα μεγάλα ;)

 

στην συγκεκριμένη κιθάρα εχει ομως....

 

η αγορα απ εξω ειναι πράγματι ενα ρισκο.....το παίρνεις ή οχι. (εγώ συνήθως το παίρνω)

δεν γινεται και η πιτα ολοκληρη και ο σκύλος χορτάτος ;)

 

ας ριξει ενα τηλεφωνακι να μιλησει με κανα ανθρωπο εκει και βλέπει τι θα κανει

HOME www.noiz.gr/index.php?action=media;sa=album;in=103

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

επικοινώνησα με έναν του καταστήματος και με πληροφόρησε για το ακριβές κόστος της κιθάρας που θα είναι η τιμή που αναγραφει στο site συν 34 για μεταφορικά.τίποτα παραπάνω,οποτε όλα καλά.

όντως αυτό που λέει ο yannis37 ισχύει.δεν έχει γενικά καλύτερες times.mono στα προϊόντα της fender έχει χαμηλότερες τιμές τα οποια και σε όλα τα αλλα μαγαζιά μέχρι πριν λίγο καιρό τόσο κάναν,αλλα τον τελευταίο καιρό έχουν ανεβεί οι τιμές και στο dv και στο thomann και στο musicstore στα 'fenderoειδη'.δεν ξέρω γιατί.συγκεκριμένα αυτή η κιθάρα στο thomann πριν ένα μηνα έκανε 1666 και τώρα κάνει 1899.οποτε θέλω να πιστεύω ότι έχει απλά κρατήσει τις παλιές τιμές αυτό το μαγαζί (το music town) και ότι δεν παίζει κάτι ύποπτο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλως τοτε - μπορει να παραγγειλω και εγω απο εκει  ;) ελπιζω να σου πανε ολα καλα και οχι να περιμενεις αμερκανα και να σου ερθει μεξικανα ;) αλλα και παλι για τοσα λεφτα εγω δεν θα το τολμουσα απο ιντερνετ.......αντε καλη επιτυχια και καλοπαιχτη - και αμα την παρεις στα χερια σου ριξε και κανα κλιπ εδω να ακουσουμε τον μεσαιο που ειναι αναποδα  ;D ;D

think2ice TM https://myspace.com/mood.of.joy.band

Terry rules the bass

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εννοείται ότι αν πάρω τελικά θα ενημερώσω για το μαγαζί(για εξυπηρέτηση και λοιπά) για να ξέρετε και οι υπόλοιποι τι παίζει με το μαγαζί.δεν λέω όχι και για clip της κιθάρας,αρκεί να μην κοροϊδέψτε μετά :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου