Προς το περιεχόμενο

Peter Greens guitar collection


faltsoo

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αν και υπέρμαχος της απομυθοποίησης,  κάποια πράγματα κάλο είναι να μένουν στο απυρόβλητο.... σήμερα τουλάχιστον  ;)

 

Εδώ γεροφιλόσοφε πρέπει να συμφωνήσουμε  :)

rust never sleeps

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 71
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Σε ότι με αφορά, εγώ δήλωσα φαν του κυριούλη, ''γεράρδε''. ;)

Και όσο για τα μαθήματα -που είναι παραινέσεις, αν τα καλοκοιτάξεις- όταν φτάνει η κουβέντα στο προσωπικό γούστο και κάποιοι ,καλά και σώνει, θέλουν ο άλλος να ενστερνιστεί τις απόψεις τους, τότε τα μαθήματα-παραινέσεις, χρειάζονται. Τα αφήνω σε κοινή θέα για τους απόλυτους.

Βαράτε τον στωικό vartani( no offence vartanis) . ;D ;D

 

πραγματικά δεν μου καίγεται καρφί εάν είσαι φαν του Peter Green ή όχι! Ξέρω πολύ καλά τι είπα για αυτό σου ξαναλέω '' κράτα για πάρτυ σου τις παραινέσεις ''  προσωπικά σε εμένα μίλησες, δεν άφησες τίποτα σε κοινή θέα

 

 

τετραφάρμακος

www.myspace.com/palebluepanos

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν και υπέρμαχος της απομυθοποίησης,  κάποια πράγματα κάλο είναι να μένουν στο απυρόβλητο.... σήμερα τουλάχιστον  ;)

Εδώ γεροφιλόσοφε πρέπει να συμφωνήσουμε  :)

 

Ότι θέλει ο igbesios. 8) ;D

 

If you want to be a hippie...you 're too late.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ζητώ ταπεινά συγνώμη, LGBESIOS. :P

Δεν θα επαναληφθεί. ;D

 

L,L,L,L,L,L,L,L,L,L,L,L,L,L,L,L,L,L,L,L,L,L,L,L,L....Λευτέρης.

 

Λευτεριά στην βόρεια Εύβοια !!! Άσχετο. :D

If you want to be a hippie...you 're too late.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λευτεριά στην βόρεια Εύβοια !!!

 

....και στην νότια Κρήτη  8)

 

μου φαίνεται οτι είμαστε απο τους λίγους  που είναι συνέχεια  off topic . ;D ;D ;D ;D

 

 

rust never sleeps

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μου φαίνεται οτι είμαστε απο τους λίγους  που είναι συνέχεια  off topic . ;D ;D ;D ;D

 

off topic Τι δεν σε λεν Λευτέρη??  ;D  ;D off topic

 

Ωραία συλλογή και καλά φυλαγμένη!! (Να μιλάς για πάρτη σου φιλαράκι.Ακούς εκεί off topic. 8))

 

If you want to be a hippie...you 're too late.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις έτυχε να μάθω οτι ο P.Green έπεσε θύμα ληστείας κατ' επανάληψη.

Τι του κλέψανε?

Σωστά μαντέψατε....

ΟΛΕΣ τις κιθάρες του, ΟΛΕΣ τις φορές που τον κλέψανε. ( Νομίζω τρείς).

Την τελευταία φορά, σε σχετικά πρόσφατη εποχή, η κλοπή έγινε κατα την διάρκεια περιοδείας και έγινε λόγος διακοπής της.

Τα παραπάνω απο φίλο που είναι λάτρης του μπλούζ, και ιδιαίτερα του mr. Green, και ταυτόχρονα πολύ ενημερωμένος.

Για να πω την αλήθεια, άν με ξαλαφρώνανε και εμένα απο τα μπασάκια μου και τις κιθαρίτσες μου 3 φορές, θα τις κλείδωνα στο μπουντρούμι χαλαρά...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παντως για το τεραστιο μεγεθος του ως κιθαριστα εχει ελαχιστες πραγματικα ακριβες ηλεκτρικες κιθαρες (στο βιντεο ειδα μια tele του 83 που αξιζει δεν αξιζει 800 ευρω,μια IBANEZ Steve Miller που ειναι σπανια αλλα δεν κανει παραπανω απο κανα 3χιλιαρο & ενα... πρασινο σκαφος Gibson που πρεπει να ειναι CS.....)....αστεια πραγματα δηλ. και απορω γιατι τις εχει στο κλουβι..... ;D ...καποιες απο τις ακουστικες του και ενα archtop που ειδα εχουν οντως αρκετη αξια αλλα και παλι τιποτα το εξωφρενικο....

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου