Προς το περιεχόμενο

Δε ξέρω τι θέλω να παίξω


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπερα.ανοιγω αυτο το θεμα γιατι θελω κατι "παραξενο"...εχω βαρεθει στη μουσικη τα ιδια και τα ιδια..εχω παιξει σε αρκετα συγκροτηματα αλλα θελω κατι αλλο...κατι προτοτυπο κατι καινουριο..θελω να βρω καποια ατομα και να δημ/με μια μπαντα πολυ διαφορετικη(με αγγλικο στοιχο βεβαια)..ενα αλλο στυλ..περα απο ροκ,μεταλ hardcore κλπ...κατι που να το ακουσει ο κοσμος και να παραξενευτει(μακαρι με την καλη εννοια)..δεν ξερω αν αυτο θα επρεπε να ειναι σε αγγελια...εγω το ποσταρα εδω γιατι εχω προβληματιστει παρα πολυ με το θεμα.θα μπορουσε να ειναι μια μιξη που να βγει πολυ ομορφη..οταν λεω πως εχω βαρεθει τα ιδια εννοω να ακουω συνεχεια τα ιδια στυλ..το μεγαλο λαθος κατα τη γνωμη μου που κανουν πολοι ειναι το εξης.μαζευονται και λενε χμμ τι στυλ θα παιζουμε?ΛΑΘΟΣ..για μενα πρωτα συνδυαζεις,παιζεις και το στυλ το κρινει ο κοσμος..ελπιζω να μπορεσω να βρω ατομα και να το παρουμε σοβαρα το θεμα.Ευχαριστω για το χρονο σας.

??? ??? ??? ??? ???

Music its a way of life...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε φιλε, με ολο το σεβασμο και χωρις ειρωνια, μηπως μας δουλευεις λιγο;

Οκ συμφωνω απολυτα, εχουμε ολοι βαρεθει τα ιδια και τα ιδια, αλλα τι περιμενεις, να εμφανιστουν 5 καβλαντηδες και να σου πουν: οοοο που ησουν τοσο καιρο, ο θειος μου εχει μια δισκογραφικη ελα να βρουμε καινουριο ειδος και να γινουμε οι πρωτοι στον κοσμο!!!

Εχω την εντυπωση, επειδη παρακολουθησα καποια ποστ σου, οτι κατι προσπαθεις.,,,μηπως εισαι κανενας ξαδελφος του cyberjohny:D ? (κανε search και θα καταλαβεις)

Everybody gets the blues sometime

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε φιλε, με ολο το σεβασμο και χωρις ειρωνια, μηπως μας δουλευεις λιγο;

Οκ συμφωνω απολυτα, εχουμε ολοι βαρεθει τα ιδια και τα ιδια, αλλα τι περιμενεις, να εμφανιστουν 5 καβλαντηδες και να σου πουν: οοοο που ησουν τοσο καιρο, ο θειος μου εχει μια δισκογραφικη ελα να βρουμε καινουριο ειδος και να γινουμε οι πρωτοι στον κοσμο!!!

Εχω την εντυπωση, επειδη παρακολουθησα καποια ποστ σου, οτι κατι προσπαθεις.,,,μηπως εισαι κανενας ξαδελφος του cyberjohny:D ? (κανε search και θα καταλαβεις)

 

παρεγηγησες τα λεγομενα μου..αυτον που λες δεν τον ξερω.τι ειναι??????

ρε δεν λεω να γινω γνωστος.δεν με νιαζουν αυτα.για το χαβαλε μας να παιζουμε.απλα να δημ/με και να γουσταρουμε..

Music its a way of life...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κι αυτοί "καινούργιο" ήταν:

 

χαχαχαχαχαχαχαχααχαχαχααχα

οχι καμια σχεση με κατι τετοιο..ααχαχαχαχαχααχαχαχαχαχααχαχαχαχαχααχαχαχαχαχααχαχαχαχαχααχαχαχαχαχααχαχαχαχαχααχαχαχαχαχααχαχαχαχαχααχαχαχαχαχααχαχαχαχαχααχαχαχαχαχααχαχαχαχαχααχαχαχαχαχααχαχαχαχαχααχαχαχαχαχ

Music its a way of life...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

(ΧΑΧΑΧΑΧΑ, σωστός...)

Φίλος, τότε το "κανιμόθριοι" γραφόταν ακόμα "καινούργιοι"...

Μη βλέπεις μετά που άλλαξαν τα πράγματα...

When you will get good you will know. There is no guitar. There never was.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

(ΧΑΧΑΧΑΧΑ, σωστός...)

Φίλος, τότε το "κανιμόθριοι" γραφόταν ακόμα "καινούργιοι"...

Μη βλέπεις μετά που άλλαξαν τα πράγματα...

Σωστο κι αυτο...αλλα τι να κανουμε, οπως αποσυντιθεται η κοινωνια, ετσι και η μουσικη εγινε κανιμοθρια....  8)

Everybody gets the blues sometime

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδή αναφέρθηκε  >:(κοροϊδευτικά >:( το όνομα του τιτανοτεράστιου σάιμπερτζόνισου-σένσεϊ είναι υποχρέωση μου να σας ενημερώσω ότι πλέων ο μεγάλος δάσκαλος βρήκε πιο ξύλο κάνει για μέταλ και έφτιαξε το δικό του διαβολικό άρμα μάχης συγκρότημα και είναι έτοιμος να τεμαχίσει την φαιά ουσία του εγκεφάλου σας χωρίς παραπάνω υποδείξεις

 

 

 

Κλάψτε κοινοί θνητοί κλάψτε μαύρο δάκρυ και μετανιώστε

 

broke another g-string

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδή αναφέρθηκε  >:(κοροϊδευτικά >:( το όνομα του τιτανοτεράστιου σάιμπερτζόνισου-σένσεϊ είναι υποχρέωση μου να σας ενημερώσω ότι πλέων ο μεγάλος δάσκαλος βρήκε πιο ξύλο κάνει για μέταλ και έφτιαξε το δικό του διαβολικό άρμα μάχης συγκρότημα και είναι έτοιμος να τεμαχίσει την φαιά ουσία του εγκεφάλου σας χωρίς παραπάνω υποδείξεις

 

 

 

Κλάψτε κοινοί θνητοί κλάψτε μαύρο δάκρυ και μετανιώστε

 

Μετεφερε σε παρακαλω τις συγγνωμες μου στον τιτανομεγιστο σενσει και πες του οτι θα θυσιασω εναν πιγκουινο γι αυτον  ;D

Everybody gets the blues sometime

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου