Προς το περιεχόμενο

J. Scofield interview. Eπιτέλους, το περίμενα χρόνια!


dimsonic

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Administrator

Απο αυτή τη σειρά, το μόνο που με ενδιαφέρει να παρακολουθήσω. Επιτέλους, όπως σωστά είπε ο dimsonic.

Live and let Live.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Yannis Methenitis changed the title to J. Scofield interview. Eπιτέλους, το περίμενα χρόνια!

Όταν ακούω (ή και βλέπω ταυτόχρονα) παίκτες σαν τον Sco, νιώθω ότι μου λείπουν αρκετοί εγκεφαλικοί νευρώνες ώστε να μπορώ να τους παρακολουθήσω. 

Αυτός ο Rick, αυτός ο Rick. Έχει καλές παρέες......................

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτο που θα πω ειναι ψιλοακυρο καθως απο το παρουσιαστικο κ μονο δε μπορεις να κρινεις καποιον, αλλα δε θα περιμενα ποτε πως ο Σκο θα ειναι τοσο απλος προσιτος, down to earth που λενε στο χωριο μου (συν το χιουμορ που προαναφερθη). Να το πω αλλιως ο πιο συμπαθης απ'οσους συνομιλητες του Ρικ εχω δει

  • Like 1
  • Συμφωνώ 1

Αυτος ο δρομος φτιαχτηκε επι countach

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

13 λεπτά πριν, billaraskats27 είπε

Αυτο που θα πω ειναι ψιλοακυρο καθως απο το παρουσιαστικο κ μονο δε μπορεις να κρινεις καποιον, αλλα δε θα περιμενα ποτε πως ο Σκο θα ειναι τοσο απλος προσιτος, down to earth που λενε στο χωριο μου (συν το χιουμορ που προαναφερθη). Να το πω αλλιως ο πιο συμπαθης απ'οσους συνομιλητες του Ρικ εχω δει

νομίζω όλοι απλοϊκοί τύποι ήταν. Κανείς δεν είχε μύτη. Εκτός από τον Στινγκ.

  • Like 1

με σήμα το μπιφτέκι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πάντως περίμενα περισσότερα από τον Ρικ εδώ.

Καμμία ερώτηση για την ιστορική συνεργασία με Cobham, για τους uberjam, την WDR Big band, εξοπλισμό...

με σήμα το μπιφτέκι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

 Ωραίος, κορυφαίος μας διδάσκει πάντα

στα 70 του προσπαθεί να αλλάξει τεχνική στην πένα..

Space man, space, άφησε χώρο για τους άλλους αφουγκράσου τι παίζουν και δέσε  με την ορχήστρα , όλο το ζουμί για μένα

ωραίος και ο Ρικ αφήνει χώρο και δεν καθοδηγεί τη συζήτηση το κάνει με τον τρόπο του, δεν μπορείς να καλύψεις 50 χρόνια μουσικής σε μία ώρα

να είστε καλά ρε ογκόλιθοι να παίρνουμε και μεις καμμια πετρούλα

  • Like 2

Εξη χορδές και ειναι πολλές

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου